PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PRAVILA

Ići dole 
+19
Prusina
mirko
Nemcha
Dexter22
sone kockar
koka
pirlo8
Čika Crni
Hare88
milosh10
strcko
pimpbeckham
nisterlo
misax
VB05
Marchisio
Shone (Cisse)
NoName
DON&CAPO
23 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: PRAVILA   PRAVILA EmptyPon 17 Sep 2012 - 10:58

JEDINI PREŽIVJELI
laka zabavna igra koja ne košta,samo možete pobijediti

- igra zavisi od broja takmičara-mora ih najmanje biti 100, tada igra i počinje.

- nagrade se dodjeljuju za niz pogodaka, 25 pogadaka u nizu 1000 eura, 21-24 pogodaka 500 eura, 17-20 pogodaka 250 eura, 13-16 pogodaka 100 eura, 9-12 pogodaka 50 eura – putem skrlla u roku od 5 dana od dana ostvarenog niza.

- kada takmičar ostvari niz od 9,13,17,21,25 pogodaka ima zagarantovanu sumu novaca iznesenu gore.

- tipuje se jedan tip dnevno ( bez analize ), najmanja kvota je 1.60 i sve preko je važeće, može se praviti pauza posle zadnjeg tipa ali ne duže od tri dana. Znači mora se tipovati treći dan od poslednjeg odigranog tipa ili se takmičar vraća na početak,na 0.

- -Vrijeme postavljanja para je najkasnije pola sata prije pocetka utakmice.

- Tipuju se sportovi Fudbal ( 1,X,2,over,under ), Košarka ( 1,2,over,under ), Hokej ( 1,X,2,over,under ), Tenis ( 1,2,over, under ), Bejzbol ( 1,2,over,under ).

- Ako se tip pogodi dobija se plus,ako se promaši vraćate se na početak niza.

- 1 korisničko ime, jedna mejl adresa na koju se šalje nagrada, nema promjene.

- na kraju takmičenja se vrši verifikacija pobjednjika u smislu regularnosti, izmedju ostalog da li je isti koristio više korisničkih imena i više mejl adresa, ako se to ustanovi takmičar se diskvalifikuje.

- Nagradjuje se i učesnik koji mjesečno ima najviše pogodaka u nizu sa 25 eura ( ako ima više tipera sa istim brojem pogodaka onda keš dobija veći profit jednog od njih – flat ulog ).

- Prihvatanjem nagrade od strane foruma dozvoljavate da se vaše ime koristi za reklamu.

- Forum sponzor zadržava pravo diskvalifikacije takmičara koji ne poštuje pravila ili na bilo koji način šteti forumu – veb stranici ( neumjesni vulgarni komentari, psovke i ostalo - sve što moderatori budu smatrali neumjesim i neprikladnim ).

- Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine.

- Kladionica iz koje se uzimaju kojeficijenti je William Hill.

- svaki odlozen mec ako se ne zavrsi u takmicarskom danu za sledeci se tipuje ponovo po ako ima novoj kvoti

- samo jedan takmicar moze tipovati isti par sa istim ishodom(od ranijih cetiri takmicara)

- kod fudbala moze se igrati samo under/over 2.5,racuna se regularno vrijeme utakmice.

- kosarka under/over granica koja je u williamhill kladionici, samo regularno vrijeme,mogu se uzimati samo "cisti"underi/overi, npr. under/over 145.5, ne moze under/over 145.

- tenis under/over samo ukupni broj gemova,granica koju postavi willhill kladionica, a sto se tice pravila tenisa u slucaju prekida, ono glasi:
Mec mora biti završen.Objasnjenje:
Otkazan mec je void. Odlozen mec je void ukoliko ne zapocne do kraja takmicarskog dana.
U ovom slucaju, ceo mec mora biti završen pobedom jednog od igraca.
U slucaju bilo kakvog prekida (predaja, povreda igraca) pre kraja meca,
racuna se kvota 1,00 (Void) – ulog na ovu opkladu Vam se vraca nazad.


- za hokej under/over samo se igra 5.5,uzima se regularno vrijeme.

- baseball under/over granica koju willhill kladionica postavi

- Mora se tipovati treci dan od zadnjeg postavljenog para, sve preko tri,takmicar se vraca na nulu(0) - PRAVILO 3 DANA.

- Pogresno postavljeni tipovi (vrijeme,kvota,pogresna kladionica...) i VOID ne racunaju se u PRAVILO 3 DANA,znaci kao da niste tipovali taj dan. Takmicar ima pravo ponovo postaviti neki drugi tip.


najvjerovatnije sponzor takmicenja





Poslednji put izmenio DON&CAPO dana Čet 18 Okt 2012 - 5:53, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySub 22 Sep 2012 - 11:25

Pravila izmijenjena,kvota koja se trazi je 1.60 a ostatak procitajte
Nazad na vrh Ići dole
NoName




Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.08.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyČet 4 Okt 2012 - 23:21

"- kada takmičar ostvari niz od 9,13,17,21,25 pogodaka ima zagarantovanu sumu novaca iznesenu gore."

"- Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine."

Znaci ja sad tipujem svakodnevno i dodjem do 11 u nizu pogodjenih i dvanaesti promasim, imam nagradu za 9 u nizu?
A ako stignem do npr 14, jel imam nagradu i za 9 i za 13 ili samo za 13?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 7 Okt 2012 - 8:36

NoName ::
"- kada takmičar ostvari niz od 9,13,17,21,25 pogodaka ima zagarantovanu sumu novaca iznesenu gore."

"- Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine."

Znaci ja sad tipujem svakodnevno i dodjem do 11 u nizu pogodjenih i dvanaesti promasim, imam nagradu za 9 u nizu?
A ako stignem do npr 14, jel imam nagradu i za 9 i za 13 ili samo za 13?

evo tek sad vidio pitanje

- da,postoje te zagarantovane sume

-ovi sam uradio iz razloga da ne dobijaju sve jedni isti tako da u toku godine jedan takmicar moze dobiti dvije zagarantovane sume,ovo ne vazi za najduzi niz do 9 pogodaka

-u tvojem slucaju dobijas samo za 13 pogodaka jer neko drugi moze ostvariti niz asa 9 pogodaka i tako sve kombinacije
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 7 Okt 2012 - 9:30

DON&CAPO ::
NoName ::
"- kada takmičar ostvari niz od 9,13,17,21,25 pogodaka ima zagarantovanu sumu novaca iznesenu gore."

"- Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine."

Znaci ja sad tipujem svakodnevno i dodjem do 11 u nizu pogodjenih i dvanaesti promasim, imam nagradu za 9 u nizu?
A ako stignem do npr 14, jel imam nagradu i za 9 i za 13 ili samo za 13?

evo tek sad vidio pitanje

- da,postoje te zagarantovane sume

-ovi sam uradio iz razloga da ne dobijaju sve jedni isti tako da u toku godine jedan takmicar moze dobiti dvije zagarantovane sume,ovo ne vazi za najduzi niz do 9 pogodaka

-u tvojem slucaju dobijas samo za 13 pogodaka jer neko drugi moze ostvariti niz asa 9 pogodaka i tako sve kombinacije
Ko u trenutak istine imate zagarantovanu sumu do 250.000 zelite li dalje NE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NoName




Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.08.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 5:03

Ako padnem na jedanaestom, nemam nista? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 5:12

NoName ::
Ako padnem na jedanaestom, nemam nista? Very Happy
kako nemas nista,pa sto se zove zagarantovani iznos Very Happy ,ako padnes tada dobijas pare za niz od 9 pogodaka a iznos od 25 eura je ako nema zagarantovanog niza,da se nijeste dzabe mucili Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NoName




Broj poruka : 18
Datum upisa : 09.08.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 10:08

Shone me je zbunio sa trenutkom istine pa zato pitam. Ipak nije skroz kao taj kviz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 10:49

NoName ::
Shone me je zbunio sa trenutkom istine pa zato pitam. Ipak nije skroz kao taj kviz Very Happy

Heheheheh Very Happy ja sam se samo salio Smile Slicno je ko Milioner Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 11:10

Ovo mi malo nije jasno :

"Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine."

Sta npr, ja vezem 2 niza od po 9 i ne mogu posle toga da se takmicim do sledece godine ?
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 11:40

Marchisio ::
Ovo mi malo nije jasno :

"Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine."

Sta npr, ja vezem 2 niza od po 9 i ne mogu posle toga da se takmicim do sledece godine ?

Hahahhah Very Happy Ni meni nije bas jasno to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 11:59

Ipak sanse da neko napravi niz od 25 su 1:1000 Smile Ovako ovih 9 nije lako, ali je ostvarljivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 12:18

da li se to ogranicenje od najvise 2 nagrade odnosi samo na ovo takmicenje ili sva takmicenja koja se odrzavaju na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 12:44

Pa valjda samo na ovo.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 20:58

Marchisio ::
Ovo mi malo nije jasno :

"Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine."

Sta npr, ja vezem 2 niza od po 9 i ne mogu posle toga da se takmicim do sledece godine ?
tako je,razlog je prost a to je da i drugi dobiju sansu za koju paru. ali nije nesto sto se vremenom moze poboljsati,prmijeniti
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 20:59

Marchisio ::
Ipak sanse da neko napravi niz od 25 su 1:1000 Smile Ovako ovih 9 nije lako, ali je ostvarljivo Smile
tacno,sanse jesu male ali postoji i ta mogucnost,mozda neko i ostvari nikad se ne zna
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 20:59

u svakom slucaju i ove zagarantovane sume do 250 eura su ostvarljive
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptySre 10 Okt 2012 - 21:00

VB05 ::
da li se to ogranicenje od najvise 2 nagrade odnosi samo na ovo takmicenje ili sva takmicenja koja se odrzavaju na forumu?
samo na ovo
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 14 Okt 2012 - 3:34

Don fali pravilo koliko pre pocetka meca se moze postaviti tip?
I da jel se moze igrati hendikep(kosarka,tenis...)?
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 14 Okt 2012 - 4:35

Usput nek neko izbrise ona dva para koja sam postavio u temi za 15.10, tek sam malopre video koji je datum danas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 14 Okt 2012 - 4:37

nisterlo ::
Usput nek neko izbrise ona dva para koja sam postavio u temi za 15.10, tek sam malopre video koji je datum danas Very Happy
Nisterlo pise ti u pravilima sta moze da se igra 1,x,2 i under over nije don jos tu kad dodje obrisace...
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 14 Okt 2012 - 8:44

Kladionicu ne morate pisati jer se radi samo o jednoj willhill,ali upisite sport i vrijeme postavljanja je sta vremena pred pocetak meca,razlog provjera kvote kasnije se mozda to i promijeni
Nazad na vrh Ići dole
pimpbeckham

pimpbeckham


Muški Broj poruka : 313
Datum upisa : 07.08.2012
Lokacija : Osijek (Croatia)

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 14 Okt 2012 - 9:34

jel isto vrijedi za pojedini datum utakmice od 00:00-23:59 ili?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyNed 14 Okt 2012 - 9:50

pimpbeckham ::
jel isto vrijedi za pojedini datum utakmice od 00:00-23:59 ili?
da isto
Nazad na vrh Ići dole
strcko

strcko


Broj poruka : 72
Datum upisa : 13.08.2012

PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA EmptyPon 15 Okt 2012 - 12:48

''- Igrači,učesnici ovog takmičenja se ograničavaju da mogu osvojiti najviše dvije nagrade u toku jedne takmičarske godine. ''

Ovo mi je malo glupo , ne kazem da cu biti prvi 2/3 ili 5 puta (daleko od toga) ali ako je stvarno dobar tipser i pogadja sve zivo sto da ne bude 3/4 pa i 5 puta prvi, zasto da se ogranicuva nagrada na 2 puta ako je stvarno odlican tipser i pogadja dobro .... pozz to je bilo moje mislenje u vezi ovog clanka ... pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRAVILA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA   PRAVILA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PRAVILA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» PRAVILA
» Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
» Pravila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: SurvivoR-
Skoči na: