PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava

Ići dole 
+8
mirko
balkanac
pimpbeckham
Forza Milan
Shone (Cisse)
koka
VB05
DON&CAPO
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyUto 16 Okt 2012 - 8:21

dovoljno je da svako ko zeli da ucestvuje postavi po jedan, eventualno dva predloga i da ih obrazlozi. pozeljne bi bile kvote 1.2-2.0, moze i veca ako bas postoje ubedljive info, value kvota i sl. mislim da je najoptimalnije da idemo sa dublovima i triplovima, sve preko toga da redje praktikujemo. najvaznije je da diskutujemo o tipovima, jer bez toga ni tema nema smisla
Nazad na vrh Ići dole
Konsiljere

Konsiljere


Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyUto 16 Okt 2012 - 8:28

dovoljno je tri para. taj cetvrti da se doda u kombinaciji sa ostala tri pravi preko 80 kombinacija. zato najvise tri para
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyČet 18 Okt 2012 - 3:18

posto je tema malo zapustena, postavicu jedan tip pa ako neko vidi ovo nek nabaci jos jedan, pa da krenemo sa jednim trening tiketom
18h Crvena Zvezda - Partizan 1 1.4 Sportingbet (odbojka)
Zvezda je sampion Srbije, zadrzala je tim iz prosle sezone, dugo igraju zajedno i imaju velike ambicije, osvojili superkup protiv Voshe 3:0, prvi mec u prvenstvu dobili Ribnicu 3:1, dok je Partizan izgubio od Ljiga 3:0, dosta su slabiji u odnosu na proslu se
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyČet 18 Okt 2012 - 7:15

VB05 ::

18h Crvena Zvezda - Partizan 1 1.4 Sportingbet (odbojka)
3:1 Win
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 0:38

Anderlecht - Waasland-Beveren 1 1.20-1.25
Anderlecht kuci uvjek impresivan,sad imaju skor 3/1/0 taj kiks protiv Genka ali ove sezone Genk dobar jos nem poraz u prvrnstvu sto nije slucaj sa vecersnjim protivnikom. Waasland-Beveren 0/1/4 kao gost.
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 0:59

Brommapojkarna- Brage 1 1.35
Nakon dva nerijesena Halmstada i dvije pobjede zaredom Brommapojkarna domacini su napokon na drugom mjestu koje vodi u glavni zdrijeb promocije za prvu ligu. Kod kuce imaju 11 pobjeda i dva poraza sa gol razlikom 29:12. Stigli su Halmstada i vjerujem da danas nece tako lako ispustiti tu malu prednost koju imaju nad Halmstadom. Brage u gostima je los i u zadnje 4 utakmice imaju tri poraza i jedan remi..

Eto i od mene par, naravno ako smijem postavit ne znam sto ste se nakraju dogovorili Smile
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 1:13

za sad u test fazi da vidimo kakvo je interesovanje, a ja cu videti da to uredim malo kad budem imao net, ako u medjuvremenu neko ne preuzme taj pos'o Smile eto za danas 2 tipa pa ako uleti jos jedan, imamo tiket. ovo je cisto zagrevanje da vidimo kako ide, pa cemo posle voditi evidenciju prolaznosti
Nazad na vrh Ići dole
Dex




Broj poruka : 66
Datum upisa : 18.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 5:13

Evo i od mene jedan tip nadam se da ce biti dobitan Cork City-Dundalk 1 @ 1.35-1.4

Cork City-u neophodna pobeda ukoliko zele da ostanu u trci za 5. pozicijom koja vodi u Setanta Cup sledece sezone tako da ce u ovaj mec uci motivisani.Na drugoj strani Dundalk bez cak 11 igraca u ovoj utakmici,ne verujem da moze da pokvari planove domacinima.
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 8:25

Cork City vodi 2:0 , Anderlecht 1:0, Brommapjokrana dobila 4:1
Zasad sve dobitno
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 8:26

SopranoSB ::
Brommapojkarna- Brage 1 1.35 Win 4:1
Nakon dva nerijesena Halmstada i dvije pobjede zaredom Brommapojkarna domacini su napokon na drugom mjestu koje vodi u glavni zdrijeb promocije za prvu ligu. Kod kuce imaju 11 pobjeda i dva poraza sa gol razlikom 29:12. Stigli su Halmstada i vjerujem da danas nece tako lako ispustiti tu malu prednost koju imaju nad Halmstadom. Brage u gostima je los i u zadnje 4 utakmice imaju tri poraza i jedan remi..

Eto i od mene par, naravno ako smijem postavit ne znam sto ste se nakraju dogovorili Smile
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 8:52

Anderleht 2-0 Win
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 8:59

Posto nzm gde da napisem a hteo bi da postavim sada za vikend neke saradnje napisacu ovde. Kao sto rekoh neke od saradnji za vikend :

Kina:
Jiangsu Sainty - Guangzhou Pharma(moguc kec kvota 2.30)

Brazil:
Gremio - Kortiba (skoro uvek dolazio kec,moguc 3 za 3) kec oko 1.55
Atletiko MG - Fluminense (pitanje sta ce doci ali definitivno ima saradnje vec dugi niz godina)

Italija:
Kjevo - Fiorentina(bilo i velikih kvota i neki prelaz)poslednje sezone podela bodova po sistemu 0-6 6-0 0-6 6-0
Genoa - Roma (4 godine 3 za 3 i uvek dolazio kec)kvota na kecu oko 3.2

Norveska:
Ham Kam - Bryne (takodje saradnja,sada bi trebali odigrati vrv ili 3 za 3 ili da Ham Kam vrati 4 boda tako da ili X ili 2 ako nastave saradnju) kvota na x2 kvota oko 2

Srbija:
Javor - Sloboda(tek dve godine igraju ali mozda postoji saradnja uz dozu sigurnosti) probati kec kvota oko 2.20

Srecno ako neko isprati Football
Valjda ce nesto proci Ajmo
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 9:44

1 odigran tikt dobitan
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyPet 19 Okt 2012 - 12:08

nije mogao biti tiket jer je kork kasno postavljen. hteo sam ja da ubacim hjk dnb 2 za taj tripl al sam bio zauzet "dopunjavanjem analize" i zaboravim
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyNed 21 Okt 2012 - 1:05

Halmstad- Varnamo 1 1.35
Svedska 2. liga
16:00

Domacin se bori za drugo mjestu i moraju dobiti danas da bi dosli na 2 boda. Najefikasnija su momcad lige i igraju protiv zadnjeg zato mislim da je ovo danas zicer. Zadnje dvije protiv Varnama su dobili.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyNed 21 Okt 2012 - 2:03

17.ooh Lyon - Brest
over 1.5
@ 1.25
bet 365

Lion favorit, dobar domacin a protivnik mu u proslosti stvarao probleme, kvota kao i kec skoro ista ali mi se cini ovo vise ostvarljivo
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyNed 21 Okt 2012 - 4:57

SopranoSB ::
Halmstad- Varnamo 1 1.35
Svedska 2. liga
16:00

Domacin se bori za drugo mjestu i moraju dobiti danas da bi dosli na 2 boda. Najefikasnija su momcad lige i igraju protiv zadnjeg zato mislim da je ovo danas zicer. Zadnje dvije protiv Varnama su dobili.
[You must be registered and logged in to see this link.] joj halmstad jebem ti sve zivooo !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyNed 21 Okt 2012 - 7:57

Penal i autogol sta reci... -.- srusio me na dva listica samo Halmstad jbg...
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 EmptyNed 21 Okt 2012 - 8:01

SopranoSB ::
Penal i autogol sta reci... -.- srusio me na dva listica samo Halmstad jbg...
a i mene su oni samo sjebali pi namestaljka cista
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava    Pitanja,komentari,rasprava  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
» Pitanja
» Rasprava

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Zajednicki tiket :: Tiket foruma-
Skoči na: