PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

04.12.2012.

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
winner

Broj poruka : 114
Datum upisa : 29.08.2012

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 4:49

Europsko Prvenstvo, žene
18:15
Germany Women - Spania Women, Additional Point Spread
Tip: Germany Women +4.5
Kvota: 1.64
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 5.12

20-23 Win
Analiza:
* Njemačka ne gubi sa pet i više golova razlike, EP žene, Srbija 2012

Danas u Srbiji počinje europsko prvenstvo u rukometu za žene koje se trebalo igrati u Holandiji ali je domaćin otkazao i Srbija je prihvatila organizaciju u kratkom roku. Moj tip za prvo kolo je da selekcija Njemačke ne gubi sa 5 i više golova razlike od Španije, što je za bolje poznavaoce rukometa skoro kao poklon. Riječ je o meču iz grupe C gdje su još i selekcije Mađarske i Hrvatske a svi mečevi se igraju u Novom Sadu. Po mnogima ovo je najizjednačenija grupa na cijelom EP gdje svako može da dobije svakoga. Činjenica je da je Španija sada stabilnija i uigranija nego na prethodnom EP kada su Španjolke bile 11, dok kod Njemačke će nedostajati nekoliko ključnih igračica i selektor je podmladio tim. Za razliku od prošlosti kada je španski tim se sastojao od igračica iz Itxako Navarra, sada su najbolje španske igračice rasute diljem Europe i sigurno je da će biti iskusnije ali možda manje uigrane. Za razliku od Londona OI 2012 španski tim je jači za Nerea Pena koja se vratila nakon duže povrede. Zbog povreda kod Njemačke neće biti igračica Susann Müller, Stefanie Melbeck i Isabell Klein, dok je upitna Nadja Nadgornaja. Španjolke su u prijateljskom susretu protiv Francuske izgubile sa 3 gola razlike i to je jedina jača provjera bez ikakvih jačih turnira. Zadnji međusobni duel je pripao Njemačkoj sa 25-22 prije tačno godinu dana na Mobelringen Cupu, tako da i ovdje očekujem dosta tvr i neizvjestan meč i nikada ne bih podcjenio Njemačku selekciju da će izgubiti sa 5 i više golova razlike.

Poslednji put izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:43, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
hajro59

Muški Broj poruka : 68
Datum upisa : 03.08.2012
Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 5:10

EP žene
20:15
Hrvatska - Mađarska
Tip: hendikep Mađarska -4.5
Kvota: 1.90
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 9.00

vec odigrano
Analiza:
Već sam pisao za hrvatice i njihov problem pa se nebih ponavljao.Igram da će izgubiti 4.5 razlike. Nije neka razlika koju mađarice ne mogu napraviti. Mađarska klupa odlučit će na kraju!

Poslednji izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:16, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
hajro59

Muški Broj poruka : 68
Datum upisa : 03.08.2012
Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 5:21

EP žene
20:15
Švedska - Danska
Tip: under 52.5
Kvota: 2.18
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 11.80

27-26 Loss
Analiza:
Teška utakmica. Danska je favorit za mene. Može završiti s jednom golom razlike ili čak nerješeno. Danci imaju mladu i ambicioznu momčad a Švedska igra jaku odbranu. Prvo na šta me asocira kad vidim švedsku je uvjek under

Poslednji izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:18, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 6:36

EuroCup
20:30
Spirou Charleoi vs. Lukoil Academic Sofia
Tip: Lukoil Academic Sofia (-3)
Kvota: 2.15
Eventualni dobitak: 9.20

61-79 Win
Analiza:
Grupa je takva, da Bilbao Basket po kvalitetu daleko odskace od ostalih ekipa, a da je Spirou Charleoi ubedljivo najlosija ekipa u grupi a to potvrdjuju i njihovi rezultati. Tako da se za drugo mesto bore Buducnost i Lukoil. Buducnost je trenutno druga sa 7 bodova i skorom 3-1, dok Lukoil ima 5 bodova i skor 1-3, ali Buducnost mora u sledecem kolu da igra protiv Bilbao-a i u zadnjem kolu da gostuje Lukoilu. Tako da Lukoil ima sanse za prolaz u sledece kolo, a pre svega mora da dobije ovaj mec ukoliko zele da razmisljaju o tome. To mozda i ne bi trebao da bude preveliki problem za njih, posto Spirou Charleroi ima sve poraze do sada, u prvom mecu protiv Lukoila su izgubili 93:75, a na svom parketu su porazeni od Bilbao-a 16 razlike i Buducnosti 13 razlike, ne vidim razlog zasto ih i Lukoil ne bi dobio sa vecom razlikom od ove koju sam ja izabrao. Ako sam stvarno toliki baksuz pa dobiju tacno 3 razlike, barem cu vratiti ulozeno...

Poslednji izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:44, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 6:43

Liga prvaka
20:45
Dinamo Z.- Dynamo K.
Tip: tocan rezultat 2:1
Kvota: 11.00
Ulog: 3/10
Eventualni dobitak: 30.00

1-1 Loss
Analiza:
Vec sam napisao o ovom paru dosta i zasto mislim da ce domacin ovdje doci do prve pobjede. Novi trener, nova taktika i mislim da ce se to danas isplatiti plavima iz Zagreba. Iako je uefa uvela novost u vezi najboljeg treceplasiranog mislim da ipak domacini imaju vecu motivacija od gosta danas. Sammir najbolji igrac Dinama je izjavio da im je danas cilj pobjeda i da ce sve napraviti kako bi dosli do prvih bodova u ove dvije sezone sto su odigrali u grupnoj fazi lige prvaka. U svakom slucaju mislim da Dinamo nece dopustiti sebi da postanu sluzbeno najslabija ekipa lige prvaka ikada i jedina sa 12 uzastopnih poraza. Ako danas misle po sva tri boda mislim da ce morati zabiti minimalno dva gola zato prognoziram 2:1 za domaci sastav.

Poslednji izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:55, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
MaRe

Muški Broj poruka : 103
Datum upisa : 02.11.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 7:42

Engleska kup
20:30
Crewe - Doncaster
Tip: 1
Kvota: 2.05
Eventualni dobitak: 8.40

1:1 Loss
Analiza:
Crewe - Doncaster 1 2.05

Ovaj par sam izbrao zato sto sam video na nekim stranicama da danas Doncaster dolazi mnogo oslabljen i bez mnogo igraca , ali to naravno nije zvanicno potvradjeno , ali ja cu ipak makar ovde pokusati da pogodim ovaj par Very Happy takodje pise i da je moguce da je i ovaj mec namesten. Po formi obe ekipe nebi nikad igrao 1 .Ali ovo je takmicenje i tu sam hrabar da odigram Smile igraju u istoj ligi i posli mec pobedio je Crewe u gostima 2:0 i po tome valjda znaci da je Crewe kvalitetnija ekipa pa eto jos jedan razlig da igram 1 .

Poslednji put izmenio misax dana Uto 4 Dec 2012 - 12:35, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 7:49

Liga prvaka
Borussia Dortmund - Manchester City
Tip: oba tima daju gol
Kvota: 1.53
Eventualni dobitak: 4.24

1-0 Loss
Analiza:
Borussia je obezbjedila učešće u drugom krugu Lige prvaka i to sa prvog mjesta, jer trenutno imaju tri boda više od Real Madrida, ali su bolji u međusobnom omjeru jer su na svom stadionu pobijedili ekipu Josea Mourinha. Manchester City je trenutno na zadnjoj poziciji sa samo tri boda i to tri remija, bez pobjede. Da li oni žele u Ligu Evrope na prljeće, teško je reći, ali obzirom na sastav koji će igrati u Dortmundu, može se zaključiti kako će sigurno igrati napadački. Njima jedino pobjeda igra u ovom meču ukoliko hoće da igraju Ligu Evrope i to pod uslovom da Ajax ne pobijedi na Bernabeu. S obzirom da je to realno očekivati, mišljenja sam da će City krenuti ofanzivno od prve minute, jer nemaju više šta izgubiti. Ide im na ruku to što neće igrati Neven Subotić tako da će štoperski tandem Milionera činiti Hummels i Santana. To će pogodovati Cityu da zabije barem jedan gol, a s druge strane realno je očekivati da i Borussija zabije barem jedan gol, jer će napada predvoditi Lewandovski, dok su pod upitnikom Blaszczykowski i Gotze. Ipak, bez obzira ko počeo večerašnji meč, očekujem od domaćina da bar jednom savladaju Joe Harta. Dakle, tip je da oba tima daju barem jedan gol.

Poslednji izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:45, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   Uto 4 Dec 2012 - 8:06

Liga prvaka
Dinamo (Zagreb) - Dynamo (Kiev)
Tip: oba tima daju gol
Kvota: 1.72
Eventualni dobitak: 5.76

1-1 Win
Analiza:
Zagrebački Dinamo bi po drugi put uzastopno u Ligi prvaka mogao ostati bez ijednog boda. Ovaj put može i bez ijednog gola, ali ja sam mišljenja da se to neće dogoditi te da će Dinamo zabiti barem jedan pogodak svom imenjaku iz Kijeva. Ovdje je naravno sve određeno, Kijevljani će na proljeće igrati u Ligi Evrope, je rtrenutno imaju četiri boda više od Zagrepčana. Danas se pojavila informacija da će najbolje četiri trećeplasirane ekipe u Ligi prvaka biti nositelji u Ligi Evrope što je sigurno dalo motiv gostima da pokušaju doći do sedam bodova koje bi u nekim varijantama mogle značiti da bi oni bili jedna od te četiti ekipe. Međutim, oni bi morali večeras slaviti zaista ubjedljivo da se to i ostvari. Kako god, Čačić više nije trener Dinama te će večeras ekipu predvoditi Krunoslav Jurčić, čovjek koji je i prošle godine vodio Dinamo u Ligi prvaka. Mislim da će to biti pozitivan šok za ekipu te da će uspjeti postići barem jedan gol. S obzirom da je odbrana Dinama jedna od najlošijih u ovom takmičenju, također očekujem i od gostiju da zabiju jedan. Mislim, ako bude sve pošteno, da bi se Dinamo mogao nositi sa svojim imenjakom iz Ukrajine, jer oni ove sezone ne igraju ništa specijalno. Ipak, ja ću se odlučiti za tip da oba tima daju barem jedan gol.

Poslednji izmenio DON&CAPO dana Uto 4 Dec 2012 - 10:55, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 04.12.2012.   

Nazad na vrh Ići dole

04.12.2012.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: