PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:04

misax ::
Nisterlo mec je odlozen za sutra.
DON ali u pravilima je pisalo da mora ponovo da ga odigra, ako je odlozen. Sta da mu stavim ?
ako je odlozen vise od 24h
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:06

Dobro, a sta urade DON sa Drogbom Covek pogodio , sta si ono prepravljao, vreme ?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:08

misax ::
Dobro, a sta urade DON sa Drogbom Covek pogodio , sta si ono prepravljao, vreme ?
samo sam prebacio dje treba Palac racunas mu sjutra
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:08

misax ::
Nisterlo mec je odlozen za sutra.
DON ali u pravilima je pisalo da mora ponovo da ga odigra, ako je odlozen. Sta da mu stavim ?

Misax izlazio si veceras pa popio neku vise Very Happy ?
Otkud ti ideja da je odlozen mec??
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:11

E tako , taman posla da coveku ponistavam pogodak. Znaci on se racuna u sutrasnju tabelu, ne ovu sada . A, Marchisio cekamo, ajde , pozdrav.
A sta ako mu se ne odigra sutra Marchisio, nego odlozi za prekosutra. TO je ono sto sam ti ja govorio, da neki put moze i prekosutra.
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:12

Nisterlo pricanm za Djokovica , u cemu je problem?
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:12

nisterlo ::
misax ::
Nisterlo mec je odlozen za sutra.
DON ali u pravilima je pisalo da mora ponovo da ga odigra, ako je odlozen. Sta da mu stavim ?

Misax izlazio si veceras pa popio neku vise Very Happy ?
Otkud ti ideja da je odlozen mec??
Nisterlo da nisi ti popio malo ti si prvi pitao znali neko za kad je odlozen mec Djokovic - Melzer Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:13

misax ::
Nisterlo pricanm za Djokovica , u cemu je problem?

[You must be registered and logged in to see this link.]

u alkoholu meni se cin i Palac
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:14

nisterlo ::
misax ::
Nisterlo pricanm za Djokovica , u cemu je problem?

[You must be registered and logged in to see this link.]

u alkoholu meni se cin i Palac

Pa djokovic ne igra protiv Melzera nego Mayera
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:17

mec je odigran i tip prpmasn haaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:18

Shone (Cisse) ::
nisterlo ::
misax ::
Nisterlo pricanm za Djokovica , u cemu je problem?

[You must be registered and logged in to see this link.]

u alkoholu meni se cin i Palac

Pa djokovic ne igra protiv Melzera nego Mayera

sutra protiv Mayera,a covek je tipovao danasnji mec protiv Melzera...
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:19

SVI NA ALKOTEST Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:20

nisterlo ::
Shone (Cisse) ::
nisterlo ::
misax ::
Nisterlo pricanm za Djokovica , u cemu je problem?

[You must be registered and logged in to see this link.]

u alkoholu meni se cin i Palac

Pa djokovic ne igra protiv Melzera nego Mayera

sutra protiv Mayera,a covek je tipovao danasnji mec protiv Melzera...
aha pa cemu onda panika kad je vec odigran mec ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:20

aooooooooooooooo hahaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:24

Shone (Cisse) ::
aha pa cemu onda panika kad je vec odigran mec ? Very Happy

stvar je u tome da je covek postavio tip u 12 casova danas,over na noletovom mecu,ljudi izasli na teren kad su i trebali,oderao nole ovoga,a moderatori stavili da je mec VOID...
jesi sad skontao? Bitchslap
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:25

nisterlo ::
Shone (Cisse) ::
aha pa cemu onda panika kad je vec odigran mec ? Very Happy

stvar je u tome da je covek postavio tip u 12 casova danas,over na noletovom mecu,ljudi izasli na teren kad su i trebali,oderao nole ovoga,a moderatori stavili da je mec VOID...
jesi sad skontao? Bitchslap

Aha ok Hvala
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:27

Haj Don brisi mi onaj ponisteni hendi kad stignes Cry
Koji sam baksuz zavrsice 4:0 Suicide
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 13:36

Oduzeti poeni Marchisio za juce djokovic. Pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 15:22

DON zaboravih da te pitam,a vec 6-ti u mesecu Celenka

Jel mogu ovaj mesec da se igraju tacni rezultati za fudbal i ako mogu u koju grupu tipova spadaju(mislim one tri gupe sto imaju,za konacan ishod,prelaz,poluvreme itd golove,GG,NG, tim daje golova ili specijal)?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 22:05

sone kockar ::
DON zaboravih da te pitam,a vec 6-ti u mesecu Celenka

Jel mogu ovaj mesec da se igraju tacni rezultati za fudbal i ako mogu u koju grupu tipova spadaju(mislim one tri gupe sto imaju,za konacan ishod,prelaz,poluvreme itd golove,GG,NG, tim daje golova ili specijal)?
moz naravno,i spadaju u specijal Palac
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 22:37

Nisam bas skontao o cemu se radi, vidim da se pise o mom tipu neki void,odlaganje, zamenski tip ? Zasto to kada sam ja igrao over na Djokovic vs. Melzer i pao, samim tim tip je gubitan koliko ja znam. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 22:41

Marchisio ::
Nisam bas skontao o cemu se radi, vidim da se pise o mom tipu neki void,odlaganje, zamenski tip ? Zasto to kada sam ja igrao over na Djokovic vs. Melzer i pao, samim tim tip je gubitan koliko ja znam. Pozdrav
misax je stavio da je mec odlozen jer ga je zbunio danasnji protivnik Djokovica, sve ok
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 23:20

DON&CAPO ::
Marchisio ::
Nisam bas skontao o cemu se radi, vidim da se pise o mom tipu neki void,odlaganje, zamenski tip ? Zasto to kada sam ja igrao over na Djokovic vs. Melzer i pao, samim tim tip je gubitan koliko ja znam. Pozdrav
misax je stavio da je mec odlozen jer ga je zbunio danasnji protivnik Djokovica, sve ok

Zanima me da li moze da se igra asian hendikep na golove, konkretno mislim na leeds. Pinnacle nudi kvotu 2.10 na over3, pa me zanima da li ste naucili tu igru, da ne bude problema kao prosli put ?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptyPet 5 Okt 2012 - 23:24

moze da se igra sve osim hend na cetvrtinu. pinnacle je odlicna kladionica a sto se tice nauke ovj komentar tu ulazi u zonu bezobraznog ponasanja. problema nije bilo prosli put sa nase strane,administracije
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 EmptySub 6 Okt 2012 - 4:04

over 3 (total goals in match) i over 3 (goal line) nije isto, kao ni h(-1) i ah(-1)!

a sto se tive pravila tenisa u slucaju prekida, ono glasi ovako:

Postoje 4 različita pravila, na teniske mečeve koji su prekinuti (iz bilo kog razloga) koje današnje kladionice primenjuju. Ukoliko prekinuti teniski meč ne bude nastavljen do kraja redovnog kola (turnira), kladionice primenjuju različita pravila u obračunavanju opklada. Stoga su kladionice podeljene na 4 grupe, zavisno od toga kako primenjuju ovo pravilo:

Grupa 1 – neophodan samo prvi servis

Sa stanovišta Vaše opklade, kod ovih kladionica, dovoljan je prvi servis, bez obzira da li je meč kasnije prekinut iz bilo kog razloga. To znači da ukoliko meč bude prekinut u bilo kom sledećem trenutku (zbog povrede nekog od igrača, na primer), važi aktuelan rezultat, pri kome je meč prekinut. Dakle, kladionice smatraju pobednikom onog igrača koji je u trenutku prekida bio u vođstvu.

Grupa 2 – neophodan je završen prvi set

Sa stanovišta opklade, kod ovih kladionica, neophodan je završen bar jedan set. To znači sledeće:
Ukoliko se meč prekine tokom prvog seta – računa se kvota 1.00, i ulog Vam se vraća. Međutim ukoliko dođe do prekida meča (povreda igrača, na primer) tokom drugog seta, za konačni rezultat (i dobitnu opkladu) se računa pobednik prvog seta, koji je kompletan i završen, bez obzira na trenutni rezultat u drugom setu, pri kome je meč prekinut (predat).

Grupa 3 – neophodna su dva završena seta

Sa stanovišta opklade, najmanje dva seta moraju biti završena da bi opklada bila važeća. To znači da ukoliko meč bude prekinut (iz bilo kog razloga – povreda, odustajanje jednog od igrača, na primer) posle dva odigrana seta (na turnirima gde se pobednik određuje po principu “Bolji u tri seta”), pobednikom (i dobitnom opkladom) se smatra igrač koji je trenuto vodio sa 2 seta. Ukoliko dođe do prekida pre završetka dva seta – računa se kvota 1,00 (Void), a ulog na taj meč se vraća.

Grupa 4 – meč mora biti završen

U ovom slučaju, ceo meč mora biti završen pobedom jednog od igrača. U slučaju bilo kakvog prekida (predaja, povreda igrača) pre kraja meča, računa se kvota 1,00 (Void) – ulog na ovu opkladu Vam se vraća nazad.

Grupisanje online kladionica u zavisnosti koje od navedenih pravila primenjuju na prekinut teniski meč:

Grupa Naziv online kladionice
Grupa 1 Bwin, Expekt
Grupa 2 10bet, Pinnacle, Unibet
Grupa 3
Grupa 4 Bet365, SBObet, William Hill

Tennis Bookmakers

Mozzart:
Ukoliko dođe do predaje meča računa se kvota 1 za sve vrste igara bez obzira u kom setu je meč predat. Ukoliko dođe do predaje pre početka meča važi kvota 1. Za teniske mečeve ne važi pravilo kvote 1, ukoliko se meč ne završi u roku od 48 sati.
Meridianbet:
U slučaju da neki teniser/ka preda meč pre početka za sve igre računa se kvota 1. U slučaju da neki teniser/ka preda meč nakon početka za sve igre koje su zaključene računa se dotad ostvareni rezultat a za sve igre čiji bi se rezultat mogao promeniti do kraja meča i za igru Konačan ishod računa se kvota 1
Germania Sport:
Ako događaj započne, ali ne završi (predaja, diskvalifikacija i sl.), oklade: „Klađenje na meč“, “Get set“, „Hendikep gemova meč“ i „Točan rezultat“,obračunavaju se po tečaju 1,0.
U slučaju prekida meča nakon odigranog prvog seta važeća je oklada u završenim izvedenicama: „1. set“, „Hendikep gemova 1. set“ i „Zbroj gemova 1. set“.
Kod oklade „Zbroj gemova meč“, ako je događaj prekinut a nije nastavljen i završen, a zbroj odigranih gemova u trenutku prekida bude veći od zadanog broja, oklada na z2 je dobitna, a z1 gubitna (npr. zadano je 20,5 gemova, a meč je prekinut kod rezultata 7:6; 5:5). U slučaju da je zbroj odigranih gemova manji od zadanog broja, oklade z1 i z2 obračunavaju se po tečaju 1,0 (npr. zadano je 20,5 gemova, a meč je prekinut kod rezultata 7:6; 2:1).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 20 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: