PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 1:39

dejan55 ::
mogu li ovdje napisati analizu istu kao i na nekom drugom sajtu ali je analiza moja.da ne pišem za istu utakmicu drugu analizu

naravno, samo koristi skriptu
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 2:21

DON&CAPO ::
osim kombinacija i henda 0.25,0.75 sve se moze igrati,je li tako?
,,najmanji br postova je 40,, to je minimum koji tiper mora ispuniti za nagradu
i jos ovo,sa jednog kompa se igra,jedan IP i vodi se racuna ili ce se voditi racuna s obzirom da smo tek poceli.
odgovor za nisterlo,i za pirlo8 mislim da sam odgovorio obojici,ako nisam pitajte sto jos nije jasno.
e sad,sto se tice dopune,kombinacije za igru tipa navedinih u pirlovom komentaru ili cega sve jos,mozda ce se moci igrati ali sledeci mjesec,ovaj nece moci jer je takmicenje pocelo.
poz za sve,ako ima pitanja ne ustrucavajte se...

Sve jasno drug,samo opet nisam skontao da li ovo namanji broj postova 40 znaci da se mora imati 40 tipova u toku meseca ili ukupno 40 postova na forumu u toku meseca...Ako je 40 tipova sve ok,ali ako je 40 postova na forumu to maltene znaci da u takmicenju teoretski moze da pobedi neko sa jednim tipom...Mislim bolje da sad na pocetku pravila se razjasne da ne bi kasnije bilo ovaj ili onaj nije znao ili nekome nije jasno nesto bilo....Jednostavno neka bude fer borba u kojoj ce najbolji da pobedi....
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 2:57

nisterlo-fer je borba i takva ce i ostati dok se ja pitam a pitat cu se dok je ovog foruma. samo se takmicenje racuna,to su pravila za takmicenje.van takmicenja nema posebnih uslova.
to znaci 40 tipova u takmicenju je najmanji broj analiza za koje taj takmicar ima uslov za nagradu Palac
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 4:00

Sad sam siguran da sam stavio tacku u kvoti na sutrasnjem paru,ali mi je dobitak 0.00 Thinking
Nazad na vrh Ići dole
basta




Broj poruka : 17
Datum upisa : 04.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 5:07

jel mi se racunaju dva para od tri za veceras na kojima sam prevideo tacku (stavio zarez) pa se eventualni dobitak ne vidi (tacnije je 0,00)?
to se sigurno nece ponoviti nego sam tek danas poceo sa takmicenjem pa sam i pored 100puta procitanih pravila opet pogresio
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 5:11

basta ::
jel mi se racunaju dva para od tri za veceras na kojima sam prevideo tacku (stavio zarez) pa se eventualni dobitak ne vidi (tacnije je 0,00)?
to se sigurno nece ponoviti nego sam tek danas poceo sa takmicenjem pa sam i pored 100puta procitanih pravila opet pogresio
ponovo pisi ali bez analize a mozes i sa analizom. racuna ti se onoliko parova koliko i napises,ove sto si pogrijesio ti se ne racunaju.poz
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 8:54

Prepravite ljudima rezultat za mec Belinzona vs. Aarau 3+, ne znam ko vodi racuna ali sledeci put neka saceka da izbaci kraj meca kako bi upisao dobitni/gubitni post...
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Hare88


Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 9:08

Zašto ne piše ko je i kad editovao određeni post?

Uklonite potpise koji su ogromni i koji zauzmu cijeli monitor.
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 9:31

VB05 ::
pirlo8 ::
video sam tabelu. mislio sam da ce svaki dan biti postavljane ali vi je samo izmenite, pa pise poslednje vreme izmene juce, pa je zbog toga doslo do zabune. Sad pohvala za tabelu Smile

ja koliko znam to misax odradi vec posle ponoci, svaka strana ima po 15 postova, tako dq bi vise tabela ozbiljno kocilo otvaranje strane. ovo je prakticnije.. imam neku ideju da tabela bude i na portalu, al to ce malo da saceka
Tako je Vb, nema smisla za svaki dan tabela posebna. Daje se poslednje stanje, znaci poslednje ukupno stanje. I uz naznaku posle koliko, odnosno posle kojeg dana u mesecu . Tabelu radimo uvece posle zavrsetka dana, eventualno ako ne stignem bice sutra podne/popodne. Sve eventualne greske u tabeli prijavite moderatorima: misax ili mirko. Pozdrav tebi Vb05, pirlo8 i ostalima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 9:37

Marchisio ::
Prepravite ljudima rezultat za mec Belinzona vs. Aarau 3+, ne znam ko vodi racuna ali sledeci put neka saceka da izbaci kraj meca kako bi upisao dobitni/gubitni post...
moja greska,nisam acekao a ni vidio gol domacina, Chicken
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 9:38

Hare88 ::
Zašto ne piše ko je i kad editovao određeni post?

Uklonite potpise koji su ogromni i koji zauzmu cijeli monitor.
receno je tiperima da smanje velike potpise,ko nije valjad ace uciniti,edit rade moderatori i ja,zna se ko smo Palac
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Hare88


Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 10:00

Znam da vi to radite, ali me interesuje zašto se ne vidi kad je post editovan?

Mislim da bi to trebali srediti, zbog regularnosti. Wink
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 10:02

Hare88 ::
Znam da vi to radite, ali me interesuje zašto se ne vidi kad je post editovan?

Mislim da bi to trebali srediti, zbog regularnosti. Wink
jasno mi je ali kao sto vidis nije bilo propusta a nizalbi,tako da sve tece kako treba.srdit ce se i to upravo radi regularnosti Palac
Nazad na vrh Ići dole
Gojko357




Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 17:48

Serie B
20:45
Livorno - Padova
Tip: hx
Kvota: 3,75
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 20.00


Admine ovaj tip je prosao, u pitanju je hx, tj pobeda domacina sa jednim golom razlike tj. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 i... nisam imao vremena zurio sam na posao i... pa sam zato morao na brzinu i... uracunajte mi ovaj tip, ne bi bilo fer da mi ne uracunate. Hvala Vam unapred.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 20:17

Gojko357 ::
Serie B
20:45
Livorno - Padova
Tip: hx
Kvota: 3,75
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 20.00


Admine ovaj tip je prosao, u pitanju je hx, tj pobeda domacina sa jednim golom razlike tj. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 i... nisam imao vremena zurio sam na posao i... pa sam zato morao na brzinu i... uracunajte mi ovaj tip, ne bi bilo fer da mi ne uracunate. Hvala Vam unapred.
ispravljeno,moja greska.poslednja opomena za onako kratku analizu
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 22:37

Gojko357 ::
Serie B
20:45
Livorno - Padova
Tip: hx
Kvota: 3,75
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 20.00


Admine ovaj tip je prosao, u pitanju je hx, tj pobeda domacina sa jednim golom razlike tj. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 i... nisam imao vremena zurio sam na posao i... pa sam zato morao na brzinu i... uracunajte mi ovaj tip, ne bi bilo fer da mi ne uracunate. Hvala Vam unapred.

Isto tako ne bi bilo fer ni da ti uracunaju, posto se ovako ne pise pobeda domacina jednim golom razlike Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gojko357




Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyPon 3 Sep 2012 - 23:11

DON&CAPO ::
Gojko357 ::
Serie B
20:45
Livorno - Padova
Tip: hx
Kvota: 3,75
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 20.00


Admine ovaj tip je prosao, u pitanju je hx, tj pobeda domacina sa jednim golom razlike tj. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 i... nisam imao vremena zurio sam na posao i... pa sam zato morao na brzinu i... uracunajte mi ovaj tip, ne bi bilo fer da mi ne uracunate. Hvala Vam unapred.
ispravljeno,moja greska.poslednja opomena za onako kratku analizu

hvala, trudicu se sto duzu stvarno nisam imao vremena jer sam imao svega nekih 5min za kompom i... :(
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 0:02

Mislim da nije ok prema ostalima da se ovaj tip prizna. Ako se od ponedeljka regulise pisanje analiza onda to vazi za sve. Em analiza losa, em "hx" igru prvi put vidim u zivotu i 90% ljudi nije imalo pojma sta znaci ovaj njegov fiks. i poslednja stvar, ovaj tip ne spada u standardne tipove koji se mogu igrati na takmicenju. Ovaj tip je klasicna kombinacija koja se moze istovetiti i sa igrama domacin 1 i daje 2 i dalje da ne navodim.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 0:31

Marchisio ::
Gojko357 ::
Serie B
20:45
Livorno - Padova
Tip: hx
Kvota: 3,75
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 20.00


Admine ovaj tip je prosao, u pitanju je hx, tj pobeda domacina sa jednim golom razlike tj. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 i... nisam imao vremena zurio sam na posao i... pa sam zato morao na brzinu i... uracunajte mi ovaj tip, ne bi bilo fer da mi ne uracunate. Hvala Vam unapred.

Isto tako ne bi bilo fer ni da ti uracunaju, posto se ovako ne pise pobeda domacina jednim golom razlike Shocked
zato sam tako i racuno tip,kao promasen. u tekstu pise obrazlozenje koje ja isam vidio tada,ali...tip je racunat i vise nema govora o tipovima ili amalizama
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 0:33

pirlo8 ::
Mislim da nije ok prema ostalima da se ovaj tip prizna. Ako se od ponedeljka regulise pisanje analiza onda to vazi za sve. Em analiza losa, em "hx" igru prvi put vidim u zivotu i 90% ljudi nije imalo pojma sta znaci ovaj njegov fiks. i poslednja stvar, ovaj tip ne spada u standardne tipove koji se mogu igrati na takmicenju. Ovaj tip je klasicna kombinacija koja se moze istovetiti i sa igrama domacin 1 i daje 2 i dalje da ne navodim.
u tekstu je obrazlozen tipa ali analiza je katastrofa,takmicio sam se na dosta takmicenja,znam kako i sto i kakvi su poceci za takmicara i za forum. Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 0:36

OVAKO C IZGLEDATI FORUM U BLIZOJ BUDUCNOSTI PA DA SE UPOZNATE
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 0:50

DON&CAPO ::
pirlo8 ::
Mislim da nije ok prema ostalima da se ovaj tip prizna. Ako se od ponedeljka regulise pisanje analiza onda to vazi za sve. Em analiza losa, em "hx" igru prvi put vidim u zivotu i 90% ljudi nije imalo pojma sta znaci ovaj njegov fiks. i poslednja stvar, ovaj tip ne spada u standardne tipove koji se mogu igrati na takmicenju. Ovaj tip je klasicna kombinacija koja se moze istovetiti i sa igrama domacin 1 i daje 2 i dalje da ne navodim.
u tekstu je obrazlozen tipa ali analiza je katastrofa,takmicio sam se na dosta takmicenja,znam kako i sto i kakvi su poceci za takmicara i za forum. Palac

analiza je katastrofa. al ok, vi ste gazde, vasa pravila. Ja da se pitam kaznio bih ga, pa da vidis kad ce sledeci put da postavi tako "detaljnu analizu". Veliki je ulog na takmcienjeu a vi ste poprilicno mlaki sa kaznjavanjem losih tipova. Al kazem,kako god, vi odlucujete Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 0:54

pirlo8 ::
DON&CAPO ::
pirlo8 ::
Mislim da nije ok prema ostalima da se ovaj tip prizna. Ako se od ponedeljka regulise pisanje analiza onda to vazi za sve. Em analiza losa, em "hx" igru prvi put vidim u zivotu i 90% ljudi nije imalo pojma sta znaci ovaj njegov fiks. i poslednja stvar, ovaj tip ne spada u standardne tipove koji se mogu igrati na takmicenju. Ovaj tip je klasicna kombinacija koja se moze istovetiti i sa igrama domacin 1 i daje 2 i dalje da ne navodim.
u tekstu je obrazlozen tipa ali analiza je katastrofa,takmicio sam se na dosta takmicenja,znam kako i sto i kakvi su poceci za takmicara i za forum. Palac

analiza je katastrofa. al ok, vi ste gazde, vasa pravila. Ja da se pitam kaznio bih ga, pa da vidis kad ce sledeci put da postavi tako "detaljnu analizu". Veliki je ulog na takmcienjeu a vi ste poprilicno mlaki sa kaznjavanjem losih tipova. Al kazem,kako god, vi odlucujete Ziveli
moras i ti razumjeti mene,trudim se udovoljiti a ne tjerati nekog.lako je otjerati ali mislim da pravim nesto vece za sto ce trebati i vremena. evo je vec danas uradio mnogo bolju analizu,mislim da s slazemo Palac
Nazad na vrh Ići dole
basta




Broj poruka : 17
Datum upisa : 04.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 1:18

DON&CAPO ::
basta ::
jel mi se racunaju dva para od tri za veceras na kojima sam prevideo tacku (stavio zarez) pa se eventualni dobitak ne vidi (tacnije je 0,00)?
to se sigurno nece ponoviti nego sam tek danas poceo sa takmicenjem pa sam i pored 100puta procitanih pravila opet pogresio
ponovo pisi ali bez analize a mozes i sa analizom. racuna ti se onoliko parova koliko i napises,ove sto si pogrijesio ti se ne racunaju.poz

hvala na odgovoru i molim da se ispravi tabela jer ako se ta dva para ne vaze onda imam jedan tip i jedan pogodjen mec (rozenborg 2) iliti dobit od 4,2
u tabeli je obracunat i par Oster 1-1 pretpostavljam (kvota upisana sa zarezom) posto se kod drugog para gg&3+ ne racuna (degerfos - falkenberg)
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 EmptyUto 4 Sep 2012 - 1:46

Gojko357 ::
DON&CAPO ::
Gojko357 ::
Serie B
20:45
Livorno - Padova
Tip: hx
Kvota: 3,75
Ulog: 10/10
Eventualni dobitak: 20.00


Admine ovaj tip je prosao, u pitanju je hx, tj pobeda domacina sa jednim golom razlike tj. 1:0, 2:1, 3:2, 4:3 i... nisam imao vremena zurio sam na posao i... pa sam zato morao na brzinu i... uracunajte mi ovaj tip, ne bi bilo fer da mi ne uracunate. Hvala Vam unapred.
ispravljeno,moja greska.poslednja opomena za onako kratku analizu

hvala, trudicu se sto duzu stvarno nisam imao vremena jer sam imao svega nekih 5min za kompom i... :(
Ne brini se ja sam odmah video da si pogodio i priznao ti. Bravo .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 3 od 34Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: