PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 09.12.2012 god.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

09.12.2012 god. Empty
PočaljiNaslov: 09.12.2012 god.   09.12.2012 god. EmptyUto 4 Dec 2012 - 1:26


link 1 [You must be registered and logged in to see this link.]

link 2 [You must be registered and logged in to see this link.]

- potrebno je uneti sve trazene podatke

- kvota se unosi u decimalnoj formi sa tackom (ovo je bitno kako bi se pravilno izracunao eventualni dobitak)

- ulog se unosi u rasponu od 1 (min.) do 10 (max.) bez dodatka /10 jer to ce svakako biti ispisano

- eventualno objasnjenje tipa mozete da dopisete pored tipa (max. 100 karaktera) ili u vasoj analizi

- nakon sto ste uneli sve podatke, kliknite na ispisi i dobicete vas ispis u tekstualnom polju sa desne strane. jednostavnim klikom na to polje selektuje se sadrzaj koji potom trebate da kopirate u odgovarajucu temu na forumu

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
coaksbl




Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.12.2012

09.12.2012 god. Empty
PočaljiNaslov: Re: 09.12.2012 god.   09.12.2012 god. EmptyNed 9 Dec 2012 - 1:43

09.12.2012 god. Amfootball NFL
09.12.2012 god. Clockcr 22:25
Seattle Seahawks- Arizona Cardinals(+9,5)
Tip: H1
Kvota: 1.86
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 6.88
09.12.2012 god. Bet365y

Analiza:
Seattle konacno igra utakmicu kuci poslije skoro mjesec dana. Century Link Field, kako se sada zove, je poznat kao uvijek tesko osvojiva tvrdjava, a sad u ovo zdanje stize divizijski rival, trenutno po formi mozda I najlosiji tim lige, Arizona Cardinalsi.
SSH su uhvatili zaista odlican zamah. Ruki QB , Russell Wilson je doveo svoj tim do skora od 7-5 I pred vratima su play offa odnosno wild card duela, kako se zove prva runda playoffa u Nflu. Wilson zaista igra sjajno I na posljednja tri meca je bacio 2 TD pasa , bez presjecenih lopti I uskocio je na mjesto prvog kandidata za rukija godine (u nekoj drugoj analizi koliko je tesko biti ruki godine u ovoj sezoni). Marshawn Lynch na poziciji prvog trkaca je medju najboljima u ligi , a hvataci Sydney Rice I Golden Tate su se odlicno povezali sa svojim QB I napad ovog tima u zadnjim utakmicama djeluje I vise nego dobro. Odbrana Seahawksa nikada nije bila upitna, jedna je od najboljih u ligi sa primlljenih, svega 16.8 poena po mecu. SSH su na domacem terenu u ovoj sezoni savladali sve svoje protivnike, imaju skor 5-0, a izmedju ostalih pale su I renomirane ekipe New England Patriotsa I Green Bay Packersa.
Kao sto sam nagovjestio u uvodnom pasusu Arizona izgleda zaista ocajno, a to se narocito odnosi na njihov napad. 15.5 poena po mecu vec I samo izgleda lose , ali je stvarno stanje jos I gore.Prosle nedelje su porazeni od NY Jetsa, u jednoj pravoj NFL blamazi za obe ekipe koja je zavrsila rezultatom 7-6 za Njujorcane. Sedmicu prije toga su uspjeli izgubiti mec od Atlanta Falconsa iako je domaci QB Matt Rayan odigrao kriminalnu utakmicu bacivsi nevjerovatnih 5 presjecenih lopti(pratim Nfl vec 5-6 godina , ne znam da je ovo ijednom QB poslo za rukom). Vec dvije utakmice nisu prebacili 100 jardi pasom I nije ni cudo sto ova ekipa ima 8 uzastopnih poraza. Na poziciji QB se smjenjuju 3 covjeka I ja zaista nemam pojma ko ce startati veceras, ali se nikome ne pise dobro protiv granitne odbrane Seattle-a. Uospte, mislim da ce za Arizonu biti veliki izazov postizanje poena . Odbrana Arizone je jak dio tima. Ovi momci spasavaju koliko se spasiti moze I drze svoj tim koliko- toliko u utakmicama. Na 6tom su mjestu u ligi, znaju da naprave dosta problema svojim protivnicima I predstavljace jak test za napad domacina.
Ova dva tima su odigrali vec jednu utakmicu I to u prvom kolu sampionata kada je Arizona slavila u neizvjesnoj zavrsnici. Nema sumnje da su SSH na daleko vecem nivou nego sto su bili tada, da ce biti naostreni za osvetu I da nece imati milosti prema svojim protivnicima. Seattle je u velikom zamahu, u odlicnoj su formi I ovo je mec koji oni moraju da dobiju , a kako su dobijali svoje protivnike do sada na domacem terenu nema razloga da I veceras ne upisu novu pobjedu.
Ocekujem da SSH veceras ostvare ubjedljivu pobjedu I prokrce put ka play offu, a ponudjeni hendikep od 9,5 mi djeluje jako lijepo za odigrati. Od same utakmice ne ocekujem da ode na veliki broj poena, ali sam se ipak odlucio na hendikep pobjede domacina zbog ocajnog napada Arizone I izgleda mi kao sigurnija opklada.
Nazad na vrh Ići dole
 
09.12.2012 god.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Singlovi - od 13.07.2012. do 19.07.2012.
» Tiketi - od 10.08.2012. do 16.08.2012.
» Tiketi - od 31.08.2012. do 06.09.2012.
» Tiketi - od 27.07.2012. do 02.08.2012.
» Singlovi - od 10.08.2012. do 16.08.2012.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: