PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja

Ići dole 
+6
Nemcha
DON&CAPO
Madza
Marchisio
dejan55
Admin
10 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 40
Datum upisa : 18.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Pitanja   Pitanja EmptyČet 21 Jun 2012 - 11:49

Pitanja, sugestije i kritike vezane za rad foruma
Nazad na vrh Ići dole
https://amicitiperi.serbianforum.info
dejan55




Muški Broj poruka : 188
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 37
Lokacija : Hrvatska

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyPet 31 Avg 2012 - 10:28

el sam na dobro mjesto iskopirao utakmicu? utakmica je swansea-sunderland.
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyPet 31 Avg 2012 - 10:57

Jesi ali mogao si malo vise da se potrudis oko analize.

Dr Br ::
Pitanja Footballicone England » Premier League
Pitanja Clockcr16:00
Tottenham - Norwich
Tip: 1
Kvota: 1.4
Ulog: 9/10
Eventualni dobitak: 3.60
Pitanja Willhillt

Analiza:
Ekipa Totenhema je lose zapocela sezonu izgubivsi prvi mec u gostima od Njukasla 2:1 dok je u drugom remizirala kuci sa ekipom WBA 1:1. Na ovom mecu moraju da pokazu svoj kvalitet i pobjede slabasnog Norvica koji je jedan od glavnih kandidata za ispadanje i koji veoma lose igra u gostima. To se vidi i iz njihovog duela sa Fulamom u gostima u prvom kolu gdje su demolirani rezultatom 5:0. Idealna prilika za ekipu Totenhema da osvoje prva 3 boda u ovoj sezoni.

Tek smo poceli a vec imamo gresku u tipovima. Najmanja dozovljena kvota je @1.50
Nazad na vrh Ići dole
Madza

Madza


Broj poruka : 53
Datum upisa : 30.08.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyUto 4 Sep 2012 - 9:40

mogli bi stavljati i neke dojave ako nekad imate...da i mi "jadnici" dobijemo koji euro
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyUto 4 Sep 2012 - 9:59

Madza ::
mogli bi stavljati i neke dojave ako nekad imate...da i mi "jadnici" dobijemo koji euro
budi na forumu i citaj.dojave su sranje,teske gluposti,ali dobra analiza meca i parcenje klubova je nesto sasvim drugo. citaj analize u takmicenju i vidjet ces kako to ide.poz Palac
Nazad na vrh Ići dole
Nemcha




Broj poruka : 21
Datum upisa : 13.08.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyPet 7 Sep 2012 - 23:42

Mnogo je bolje da je dozvoljen samo 1 tip dnevno po igracu... Svako bi birao svoj najbolji par i bio bi veci procenat pogadjanja... Ovako kad smes 5,svako ce staviti svih 5 da bi imao sto vise bodova u slucaju pogotka... Npr.ja mogu da imam 100% ucinak,ali sam stavljao mnogo manje tipova i da ne budem ni u prvih 10,bas zbog onih koji su stavili svaki dan po 5 Smile Inace sistem je odlican,svaka cast adminima na izgradnji ovog sajta,samo mi to malo kopka oci... I 99% tipova ide ulog 8/10,zbog poznatih razloga,da ne rizikuju gubljenje maximum bodova sto se desava prilikom uloga 9,10/10,a dobiju najvise moguce sa mnogo manjim rizikom.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptySub 8 Sep 2012 - 0:42

Nemcha ::
Mnogo je bolje da je dozvoljen samo 1 tip dnevno po igracu... Svako bi birao svoj najbolji par i bio bi veci procenat pogadjanja... Ovako kad smes 5,svako ce staviti svih 5 da bi imao sto vise bodova u slucaju pogotka... Npr.ja mogu da imam 100% ucinak,ali sam stavljao mnogo manje tipova i da ne budem ni u prvih 10,bas zbog onih koji su stavili svaki dan po 5 Smile Inace sistem je odlican,svaka cast adminima na izgradnji ovog sajta,samo mi to malo kopka oci... I 99% tipova ide ulog 8/10,zbog poznatih razloga,da ne rizikuju gubljenje maximum bodova sto se desava prilikom uloga 9,10/10,a dobiju najvise moguce sa mnogo manjim rizikom.
svako takmicenje ima mane,ni jedno na koje sam ucestvovao nije savrseno.u nerednom periodu cemo se izgradjivati,kao forum i kao takmicenje koje ce biti opste poznato Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 9 Sep 2012 - 4:19

Od sledećeg mjeseca tiperi koju budu učestvovali na ovom takmičenju moći će to uraditi JEDINO SA JEDINSTVENOM ANALIZOM ZA TIP I TO NA OVOM FORUMU. (istom analizom na više foruma odje nećete moći učestvovati). Birajte,imate izbor, KEŠ (koji nudi ovaj forum) ili DEPOZIT (što nude ostali). Tiper čija analiza bude istovjeta na više foruma biće upozoren a ako nastavi isključen iz takmičenja.
Nazad na vrh Ići dole
Forza Milan

Forza Milan


Muški Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.10.2012
Lokacija : Skopje

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 14 Okt 2012 - 3:23

Neznam Dal mi se vidi potpis pa da pitam ? hehe
Nazad na vrh Ići dole
koka

koka


Broj poruka : 306
Datum upisa : 26.08.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 14 Okt 2012 - 3:52

Forza Milan ::
Neznam Dal mi se vidi potpis pa da pitam ? hehe
ne Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Forza Milan

Forza Milan


Muški Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.10.2012
Lokacija : Skopje

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 14 Okt 2012 - 4:00

Sad ?
Nazad na vrh Ići dole
koka

koka


Broj poruka : 306
Datum upisa : 26.08.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 14 Okt 2012 - 4:06

Forza Milan ::
Sad ?
da vidi se "SURPRISE MOTHER-FUCKER" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 14 Okt 2012 - 8:49

Forza Milan ::
Sad ?
odlicno se vidi haaaaa Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyNed 14 Okt 2012 - 11:40

Happy birthday Fireworks Cheer
dejan55
Nazad na vrh Ići dole
Dennis_NBGD




Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.11.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyUto 13 Nov 2012 - 10:00

Cao ljudi, e ovako posto sam nov na ovom sajtu, a zamolilo me je par ljudi da "uletim" u takmicenje i pocnem da analiziram meceve, meni je ovde malo sve nepregledno, nigde skripte, nigde nista, gde se kucaju parovi, tabele, sve, ako moze neko da mi objasni, jer ovako deluje prilicno konfuzno,...,Smile
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyUto 13 Nov 2012 - 13:15

Dennis_NBGD ::
Cao ljudi, e ovako posto sam nov na ovom sajtu, a zamolilo me je par ljudi da "uletim" u takmicenje i pocnem da analiziram meceve, meni je ovde malo sve nepregledno, nigde skripte, nigde nista, gde se kucaju parovi, tabele, sve, ako moze neko da mi objasni, jer ovako deluje prilicno konfuzno,...,Smile

mozda si suvise brzo uleteo Think 3 pre nego sto krenes da analiziras, procitas pravila takmicenja, pregledas malo teme poput skripta za postavljanje tipova, tabele, komentari i pitanja, dnevne teme.. pa ako ti je i dalje konfuzno, pitaj slobodno sve sto te zanima Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptySre 14 Nov 2012 - 0:51

u svakoj koloni a koja je vezana za takmicenje kad je otvoris imas sve ono sto je potrebno. (pavila,tabla,skripta za pisanje i ostalo). na pocetku dnvnog topica imas skriptu koju koristis za pisanje. pitaj ako ti je i pored ovog sto nejasno Pet
Nazad na vrh Ići dole
Dennis_NBGD




Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.11.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptySre 14 Nov 2012 - 1:02

Samo jos nesto, koliko bese parova mesecno treba, minimalna kvota i dnevni limit parova, pa ako ti nije frka,...,Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dennis_NBGD




Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.11.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptySre 14 Nov 2012 - 1:16

Procitao sam sve, tako da nema frke, nemoras da se cimas da odgovaras, pocinjem od danas,...,Smile
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptySre 14 Nov 2012 - 1:41

Dennis_NBGD ::
Procitao sam sve, tako da nema frke, nemoras da se cimas da odgovaras, pocinjem od danas,...,Smile
Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyPon 26 Nov 2012 - 7:42

http://inka.comze.com/index.php

evo i konacno izgled nove stranice. od petka ce se moci registrovati svako ko hoce a od ponedeljka 03.12 pocinje sa radom forum. bice na domenu www.amicitiperi.me

ukratko kako sve funkcionise da Vam i predstavim.

cash coming/survivor

u lijevom gornjem uglu su unosi analiza i podataka u skripte. skripta za cash coming funkcionise sa unosom svih podataka, ako je nesto izostavljeno na dnu skripte pise sto je to, analize mora imati preko 350 karakteristika kako bi je skripta podrzala.
survivor, isto postoji skripta za unos, ogranicena na jedan tip dnevno kao i samo jedna kladionica willhill.

podaci se automacki obradjuju i stavljanjem admina strik pogodjno ili promaseno tabela se obracunava. tako da ce svaki tip biti obracunat onda kada ga admin obiljezi.

blog - jos se doradjuje

zamisljen je tako da svaki clan moze moze otvoriti svoju kolonu i pisati u njoj ono sto misli da treba. clan sa blogom- kolonom koji bude imao najvise pregleda dobit ce 20 eura nagradu. na kraju svake kolone postoji i broj pregleda koji je i osnova za nagradu.

centralne slike se koriste kao baneri i obavjestenja vezana za forum.

boksovi ispod koriste se za info prva tri clana tih takmicenja ostvarena po profitu ili nizu.

desno su baneri saradnika i sponzora a desno dolje su clanovi foruma sa najvise profita ostvarenom na forumu.

skrol iznad prikazuje rezultate fubbalskih utakmica live i one koje su zavrsene.

ako ima pitanja samo napred.
poz
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja EmptyČet 29 Nov 2012 - 6:00

AKCIJA POZOVI PRIJATELJA


Članovi foruma imaju mogućnost zaraditi pred Novu Godinu.
Evo o čemu se radi,
20 eura
dobija član koji pozove sto više prijatelja ? da se rgistruje na novoj stranici. Meni na pp će poslati novo registrovane nickove koje je pozvao i onaj član koji pozove najveći broj 31.12 dobit će 20 eura na skrill ( moneybookers). Napomena broj novo registrovanih članova pobjednika mora biti dvocifren, znači 10 i više. AKCIJA TRAJE DO 30.12.2012 god.
( ako imate pitanja šaljite na pp)
poz za sve
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Forum info :: Obavestenja,predlozi i pitanja-
Skoči na: