PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
Maestro tips

Maestro tips


Muški Broj poruka : 30
Datum upisa : 07.09.2012
Godina : 31

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyNed 9 Sep 2012 - 12:25

Hvala DON&CAPO..

I jos bi dodao da se svadjate kao mala dece. Ako je ovde neko dosao samo da bi osvojio tu nagradu (koje ima ili nema, necu da tvrdim ni jedno ni drugo,ali ako je clan DON&CAPO covek, onda nece prodati svoje dostojanstvo za neki smrdljivi forum koji moze i malo dete pokrenuti) onda ne bi ni trebao biti ovde. Nagrada je po meni samo tu da me podstakne da dobro analiziram ono sto igram,a moji tipovi nisu samo tu zbog nagrade, nego i zbog ostalih clanova na forumu. Ovaj forum poseduje odlicne tipere, neki od njih pisu odlicna analize i iako sam tek 2 dana na forumu, uzimao sam tipove od pojedinih clanova koji su me, citanjem njihove analize, nagovorili da igram to. Stvarno bespotrebna rasprava jer mi ovde ne igramo jedni protiv drugih. I sve nas ovde veze isti cilj,a to je da zaradimo nesto bavljeci se ovim hobijem tj kladjenjem. Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyNed 9 Sep 2012 - 21:12

I od mene, srećan rođendan i da ga slavite još dugo u sreći, zdravlju i veselju. Happy birthday

Maestro, svaka čast za predhodni post, kao da si mene pitao šta da napišeš... Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
Maestro tips

Maestro tips


Muški Broj poruka : 30
Datum upisa : 07.09.2012
Godina : 31

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyNed 9 Sep 2012 - 22:48

@mirko.. Hvala na lepim zeljama.. Ziveli

@Misax.. Topic je 08.09. Strana 4.. Djokovic mi je bio odlozen,pa si verovatno zaboravio da ga uneses u tabelu.. Kad budes pravio tabelu posle danasnjeg dana onda uzmi u obzir i Djokovica.. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 2:18

Maestro tips ::
@mirko.. Hvala na lepim zeljama.. Ziveli

@Misax.. Topic je 08.09. Strana 4.. Djokovic mi je bio odlozen,pa si verovatno zaboravio da ga uneses u tabelu.. Kad budes pravio tabelu posle danasnjeg dana onda uzmi u obzir i Djokovica.. Hvala
Da znao sam da ima jedan tip sa Djokovicem od 08.09.2012, ali nisam mogao da se setim ciji je . Ubacicu ga. To je valjda, onaj sa over 31.5 gemova. Znas i ja sam ga igrao, ali meni dali granicu over 33.5 gemova. A ono 32 gema. Cestitam ti. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Hare88


Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 6:51

I šta bi sa analizama od tri (ima ih i od nepuna dva) reda, priznaju li se ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
pimpbeckham

pimpbeckham


Muški Broj poruka : 313
Datum upisa : 07.08.2012
Lokacija : Osijek (Croatia)

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 7:30

mirko ::
I od mene, srećan rođendan i da ga slavite još dugo u sreći, zdravlju i veselju. Happy birthday

Maestro, svaka čast za predhodni post, kao da si mene pitao šta da napišeš... Ziveli

hvala na čestitkama i željama...poz i sretan rođoš i tebi maestro. Happy birthday

Amici vodio bih cijeli forum na Party
Nazad na vrh Ići dole
tomislav91




Broj poruka : 19
Datum upisa : 29.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 8:41

Imam primedbu, poslao sam Don Capu poruku, ali ne odg, pa cu poslati ovde. Odbio mi je jedan tip na koji je receno da je slaba analiza, ali po meni dovoljna i naravno tip je prosao. Druga VELIKA primedba je ta, na tip sligo-dundalk gde mi je receno da nema kombinacija(ja sam stavio 1-1&3+), skoro pola sata po pocetku utakmice, iako sam tip dao na vreme, tj nije mi se na vreme skrenulo paznju da bih mogao promeniti tip. Zelim da se ovo razmotri i nesto od tog prizna.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 8:49

tomislav91 ::
Imam primedbu, poslao sam Don Capu poruku, ali ne odg, pa cu poslati ovde. Odbio mi je jedan tip na koji je receno da je slaba analiza, ali po meni dovoljna i naravno tip je prosao. Druga VELIKA primedba je ta, na tip sligo-dundalk gde mi je receno da nema kombinacija(ja sam stavio 1-1&3+), skoro pola sata po pocetku utakmice, iako sam tip dao na vreme, tj nije mi se na vreme skrenulo paznju da bih mogao promeniti tip. Zelim da se ovo razmotri i nesto od tog prizna.
kombinacija nema ovaj mjesec,pise u pravilima. sto se tice analize slaba je to je ocigledno.
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 9:04

tomislav91 ::
Imam primedbu, poslao sam Don Capu poruku, ali ne odg, pa cu poslati ovde. Odbio mi je jedan tip na koji je receno da je slaba analiza, ali po meni dovoljna i naravno tip je prosao. Druga VELIKA primedba je ta, na tip sligo-dundalk gde mi je receno da nema kombinacija(ja sam stavio 1-1&3+), skoro pola sata po pocetku utakmice, iako sam tip dao na vreme, tj nije mi se na vreme skrenulo paznju da bih mogao promeniti tip. Zelim da se ovo razmotri i nesto od tog prizna.

Ti imas pravo na primedbu ? Prvi tip si ostavio na vreme ali bez analize(ono nema ni A od analize), drugi tip si postavio 5 minuta pre pocetka meca, treci tip si postavio mozzart kombinacije koje ne mogu da se igraju ovog meseca. Da se administracija pridrzava pravila i svaki propust kaznjava zutim kartonom, ti bi za jedan dan vec bio diskvalifikovan i jos imas primedbu ?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 10:22

na pitanja takmicara odgovara administracija a ne takmicari. kod nas nema kartona i takmicar moze i bilo bi dobro da se takmici i pogadja kao one ruse danas Palac
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 12:32

Marchisio ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Footballicone Euro U21 - Qualification
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Clockcr 19:00
Denmark U21 vs. Northern Ireland
Tip: Over 3 (bet void if 3)
Kvota: 2.20
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 9.60
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Bet365y
3-0VOID
Analiza:
Kud svi turci tu i mali Mujo, tako bi mogao da se okaratkerise ovaj tip. Ovo je zadnje kolo kvalifikacija i reprezentacija Danske juri pobedu protiv vrsnjaka iz Severne Irske, kako bi obezbedili mesto koje vodi na zavrsni turnir koji se odrzava u Izraelu. Imaju sansu da budu prvi, ukoliko dobiju Severnu Irsku a Srbija pritom izgubi od Makedonije, sto je realno tesko za ocekivati, ali im ostaje ona realnija mogucnost a to je da poprave gol razliku kako bi se nasle u TOP 4 najbolje drugoplasirane ekipe. Trenutno tu zauzimaju 6 mesto sa 13 bodova, pa bi pobedom dosli na 16 bodova i pretekli Tursku, koja ima 15 bodova i utakmicu vise. Ukoliko ostvare ubedljivu pobedu, moze se desiti i da se ne kvalifikuju na zavrsni turnir, posto je Norveska sigurno prva u toj grupi drugoplasiranih ekipa, a Portugal i Svajcarska koji su iznad Danske slave protiv realno slabijih protivnika, dolazi velika borba za to 4.to mesto, gde su u igri Bosna, Danska,Svedska i Skotska. Sve to moze da padne u vodu ukoliko Jermenija dobije Crnu Goru i plasira se umesto ovih pomenutih ekipa. Rasplet ostaje da vidimo veceras i da se nadamo goleadi u Danskoj.

Samo da dodam,vidim da vecina pise da su imali mec loptu protiv Srbije, sto po meni nije tacno. Srbija je u tom mecu bila mnogo bolji rival, da je mladi Kojic imao vise koncentracije u realizaciji moglo je biti 0:2 za Srbiju u prvih 20 minuta utakmice.


zanima me kako ovo moze da se odigra???stavis igru 4+ a u zagradi pored napises ne racuna se ako bude tri gola? posto je bilo tacno tri gola i tip ponisten zanima me kako to moze. znaci odigras 0-2 i napises ako bude tri gola ne racuna se tip. Thinking molim odgovor. evo i ovde se vidi da je na igru 4+ u bet365 kvota 2.2 [You must be registered and logged in to see this link.] No
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 17:12

sone kockar ::
Marchisio ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Footballicone Euro U21 - Qualification
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Clockcr 19:00
Denmark U21 vs. Northern Ireland
Tip: Over 3 (bet void if 3)
Kvota: 2.20
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 9.60
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Bet365y
3-0VOID
Analiza:
Kud svi turci tu i mali Mujo, tako bi mogao da se okaratkerise ovaj tip. Ovo je zadnje kolo kvalifikacija i reprezentacija Danske juri pobedu protiv vrsnjaka iz Severne Irske, kako bi obezbedili mesto koje vodi na zavrsni turnir koji se odrzava u Izraelu. Imaju sansu da budu prvi, ukoliko dobiju Severnu Irsku a Srbija pritom izgubi od Makedonije, sto je realno tesko za ocekivati, ali im ostaje ona realnija mogucnost a to je da poprave gol razliku kako bi se nasle u TOP 4 najbolje drugoplasirane ekipe. Trenutno tu zauzimaju 6 mesto sa 13 bodova, pa bi pobedom dosli na 16 bodova i pretekli Tursku, koja ima 15 bodova i utakmicu vise. Ukoliko ostvare ubedljivu pobedu, moze se desiti i da se ne kvalifikuju na zavrsni turnir, posto je Norveska sigurno prva u toj grupi drugoplasiranih ekipa, a Portugal i Svajcarska koji su iznad Danske slave protiv realno slabijih protivnika, dolazi velika borba za to 4.to mesto, gde su u igri Bosna, Danska,Svedska i Skotska. Sve to moze da padne u vodu ukoliko Jermenija dobije Crnu Goru i plasira se umesto ovih pomenutih ekipa. Rasplet ostaje da vidimo veceras i da se nadamo goleadi u Danskoj.

Samo da dodam,vidim da vecina pise da su imali mec loptu protiv Srbije, sto po meni nije tacno. Srbija je u tom mecu bila mnogo bolji rival, da je mladi Kojic imao vise koncentracije u realizaciji moglo je biti 0:2 za Srbiju u prvih 20 minuta utakmice.

zanima me kako ovo moze da se odigra???stavis igru 4+ a u zagradi pored napises ne racuna se ako bude tri gola? posto je bilo tacno tri gola i tip ponisten zanima me kako to moze. znaci odigras 0-2 i napises ako bude tri gola ne racuna se tip. Thinking molim odgovor. evo i ovde se vidi da je na igru 4+ u bet365 kvota 2.2 [You must be registered and logged in to see this link.] No

ja sam to biljezio,i provjrio kvotu,i vidio da je bila 2.2 ali nisam vidio da j over 3.5,nisam to ni ocekivao Palac
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 19:58

hoce li vise stici taj odgovor od mozarta!
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 20:21

Obaveštavamo vas da je vodjstvo foruma, posle, posle dugog razmatranja, odlučilo da prizna par koji je takmičar pirlo8 postavio još 04.09. i da mu se računa kao pogođen, kako bi takmičenje moglo da se nastavi i time da stavi tačku na ovaj problem koji nas je mučio proteklih dana.

Od momenta postavljanja tog para do danas, među vođstvom foruma vodila se duga rasprava šta raditi sa ovim parom i neki uslovni dogovor je uvek bio postignut, ali se sve završavalo na tome da se neko konačno rešenje sačeka dok ne stigne bilo kakav odgovor kladionice Mozzart iz koje je uzet par. Prethodnih dana smo više puta telefonom pozivali vie borjeva u Mozzart, ali se niko nije javljao. Poslato im je nekolliko mailova na više različitih adresa, ali se nisu udostojili da odgovore, tako da smo sami doneli navedenu odluku. Na ovakvu odluku je najviše uticala činjenica da je obavljen neformalni razgovor sa radnicima u nekoliko objekata kladionice Mozzart, koje neko od nas lično poznaje, koji su izjavili da su čuli da je bilo nekih problema sa kvotom oko neke odbojkaške utakmive. Znamo da to nije pravi dokaz, ali je imao uticaja na našu odluku.

Bili smo svesni smo toga da će odluka, kakva god ona bila, izazvati reakcije kod drugih članova, neki će biti za, a neki protiv, pa bi vas ovim putem zamolili da se ne počnete sa raspravoma i raznim komentarima, za koje smatramo da ih je bilo i previše i da ne zaslužuju da se nađu na ni jednom forumu.

U nadi da se ovakvi i slični problemi više neće dešavati, pozivamo vas da se u duhu fer-pleja i i savesti okrenete takmičenju i želimo vam puno uspeha u njemu i sve najbolje u životu.

S poštovanjem i neka najbolji pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 20:24

pirlo8 ::
hoce li vise stici taj odgovor od mozarta!

Pirlo, da li će stići odgovor od Mozzart mi ne znamo, ali ga čekamo.
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 20:42

DA li je moguce da vam nije dovoljna analiza u vezi ovih mladih reprezentacija? Daj ljudi nemojte se saliti
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 20:52

Marlboro, druže, nema potrebe za bilo kakvim postovima koji se mogu shvatiti i pogrešno. Samo polako i bez ikakve nervoze i dizanja tenzije, napiši svoj komentar na sve ono što smatraš da nije u redu.

Prema tome, uz sveo dužno poštovanje prema tebi, odgovori mi da li ti stvarno smatraš da se, ovo što si napisao, može nazvati ''analizom jedne utakmice''?
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 21:00

Ajde sad ti meni napisi sta u tim analizama fali? DAkle juce sam napisao 4 manje vise identicne analize, ali 2 su stale u 3 reda, a dve u 4 reda teksta, a ponistene su ove koje imaju red manje. Znaci analize nisu ni citane vec je samo pogledano koliko su velike, jer da ih je citao taj ko ih je ponistio video bi da su sve 4 iste. A ja da pisem 5-6 redova u kojima necu napisati nista bitno ne pada mi na pamet. Tako da resite vise sta je dovoljno, a sta ne, jer ovako ne vodi nigde ovako selektivno biranje sta je dovoljno za analizu, a sta ne.
Pozdrav i naravno nema nervoze ni dizanja tenzije, vec jednostavno mi nije jasno
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 21:15

hvala za razresenje mog slucaja. Odgovor od mozzarta ce te cekati danima, i pitanje je dal ce te ga uopste i dobiti, to Vam kazem iz licnog iskustva. Posle priznavanja mog tipa mogu da se vratim takmicenju, propustio sam dosta dana i dosta tipova, ali nema veze.
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 21:18

Zbog toga, da ti se ovakve stvari ne bi dešavale, predložio bi ti da vidiš šta je DONCAPO napisao o tome šta bi svaka analiza trebala da sadrži. Nije bitno da li je ona napisana u 3 ili 4 reda, bitno je šta je napisano. Moraš priznati da, ako želiš neku nagradu, moraš i da se malo potrudiš.

Ovo dalje napisano je moje lično mišljenje i nema veze sa forumom. Da se ja pitam, mnogo više bi ''nazovi analiza'' bilo poništeno. Čime će ta analiza ubediti nekoga da igra na ono je neko ''analizirao''? Po tome što je neko neko u toj analizi napisao ''stanje na tabeli je takvo i takvo i zbog toga treba da pobedi taj i taj'', ''taj tim je dobar kod kuće i treba da pobedi'', ''bodovi su mu potrebni i sigurno pobeđuje'' i slično. To su informacije koje se mogu videti samim pogledom na tabelu i one mogu biti neka polazna tačka za dalju dublju analizu te utakmice. Prava analiza traži te dublje informacije.
Daleko od toga da su moje analise ono pravo, ali za sve ono što napišem meni treba najmanje 2 sata. Kažem najmanje, a kada bi ti rekao kojim koracima i redosledom idem i koliko vremena provodim tražeći sve to, rekao bi da nisam normalan. Možda i nisam.. Ali, to je poslovna tajna.... Very Happy

Pozdrav druže i sve najbolje. Pet Ziveli





Poslednji izmenio mirko dana Pon 10 Sep 2012 - 21:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 21:24

pirlo8 ::
hvala za razresenje mog slucaja. Odgovor od mozzarta ce te cekati danima, i pitanje je dal ce te ga uopste i dobiti, to Vam kazem iz licnog iskustva. Posle priznavanja mog tipa mogu da se vratim takmicenju, propustio sam dosta dana i dosta tipova, ali nema veze.

Ja lično nisam imao nekih posebnih kontakta sa Mozzartom, ali jesam sa drugim online kladionicama, na kojima imam račun, ali nikada nije bilo nikakvih problema. Za kratko vreme mi odgovore na postavljeno pitanje. Ali me je Mozzart neprijatno iznenadio ovakvim načinom poslovanja. Mislio sam da su profesionalniji...

U svakom slučaju, stavili smo tačku na to i nadam se da se više takve stvari neće dešavati.

Ali mi na kraju nešto nije jasno. Zašto u međuvremenu nisi postavljao parove? Problem je svakako postojao, ali se on nije mogao rešiti preko noći. Do sada si mogao da postaviš mnogo parova, a ne da, kao što i sam kažeš, da si propustio dosta dana. problemi se dešavaju, ali vreme ne čeka rešenje. Ono ide dalje.

Samo napred i sve najbolje. Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 21:40

mirko ::
Zbog toga, da ti se ovakve stvari ne bi dešavale, predložio bi ti da vidiš šta je DONCAPO napisao o tome šta bi svaka analiza trebala da sadrži. Nije bitno da li je ona napisana u 3 ili 4 reda, bitno je šta je napisano. Moraš priznati da, ako želiš neku nagradu, moraš i da se malo potrudiš.

Ovo dalje napisano je moje lično mišljenje i nema veze sa forumom. Da se ja pitam, mnogo više bi ''nazovi analiza'' bilo poništeno. Čime će ta analiza ubediti nekoga da igra na ono je neko ''analizirao''? Po tome što je neko neko u toj analizi napisao ''stanje na tabeli je takvo i takvo i zbog toga treba da pobedi taj i taj'', ''taj tim je dobar kod kuće i treba da pobedi'', ''bodovi su mu potrebni i sigurno pobeđuje'' i slično. To su informacije koje se mogu videti samim pogledom na tabelu i one mogu biti neka polazna tačka za dalju dublju analizu te utakmice. Prava analiza traži te dublje informacije.
Daleko od toga da su moje analise ono pravo, ali za sve ono što napišem meni treba najmanje 2 sata. Kažem najmanje, a kada bi ti rekao kojim koracima i redosledom idem i koliko vremena provodim tražeći sve to, rekao bi da nisam normalan. Možda i nisam.. Ali, to je poslovna tajna.... Very Happy

Pozdrav druže i sve najbolje. Pet Ziveli




Ma sve super samo:
Opet mi nisi odgovorio na pitanje, dakle juce sam imao 4 identicne analize, dve su ponistene jer su stale u 3 reda, a dve nisu jer su imale par reci vise i otisle su u 4 reda. Znaci ko ih je ponistio nije ni citao vec je samo pogledao koliko su prostora zauzele.
Naravno te analize se nisu previse razlikovale od vecine analiza za jucerasnje utakmice mladih, a ja da pisem o turcima i malom muji i takva sranja samo da bi moja analiza izgledala veca na pamet mi ne pada. Dakle zamolicu jos jednom ako moze da se to resi. Glupo je da mi 3 analize pustite pa 2 ponistite i tako u krug. Lepo ponistite sve ili nista, da znam na cemu sam, jer ja svoje analize sigurno necu produzavati samo da bih ispunio formu, a ako nisu dovoljno dobre, da ne postavljam vise, jer gubimo vreme i vi i ja. Nikakva ljutnja i nervoza jednostavno bi da resimo ovu situaciju i krenemo dalje zajedno ili svako svojim putem.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 21:57

Konkretan odgovor ćeš dobiti od onoga ko je zadužen za to.

Možda ti ja nisam odgovorio na pitanje, ali se nadam da sam ti bar malo pomogao oko daljeg pisanja analiza.

Zamolio bi te da se dalje ne raspravljamo oko ovoga.... Ziveli



Poslednji izmenio mirko dana Pon 10 Sep 2012 - 21:58, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dopuna posta)
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 22:00

mirko ::
Konkretan odgovor ćeš dobiti od onoga ko je zadužen za to.

Možda ti ja nisam odgovorio na pitanje, ali se nadam da sam ti bar malo pomogao oko daljeg pisanja analiza.

Zamolio bi te da se dalje ne raspravljamo oko ovoga.... Ziveli


Thumb up
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 EmptyPon 10 Sep 2012 - 22:12

zato sto sam bojkotovao takmicenje dok mi se par ne prizna. jer nisam zeleo da dodjem u situaciju da pisem analize i da se mucim (znas i sam koliko se sajtova proceslja za analizu) a da mi posle pet,set dana izadjete sa saopstenjem da par ne mozete da priznate, sto bi bilo pogudbno, jer je mozzart isplacivao novac po kvoti 4. Imaju dosta propusta od kada su krenilu sa online radom,nekad je to poremecaj sa kvotama a nek im se desi da u glavnoj spici subotom oko 15h zakuca server i ne moze se uplatiti tiket
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 9 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: