PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
strcko

strcko


Broj poruka : 72
Datum upisa : 13.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptySub 6 Okt 2012 - 23:30

Ljudi , gde se postavlivaju tipove za novu igru Survivor , ili sa same analize u takmicenje , automatski se racuna niz od pogodaka ????
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptySub 6 Okt 2012 - 23:40

strcko ::
Ljudi , gde se postavlivaju tipove za novu igru Survivor , ili sa same analize u takmicenje , automatski se racuna niz od pogodaka ????
jos uvjek nije pocela,mislim da ce 15 og ovog mjeseca. o svemu cu vas obavijestiti
Nazad na vrh Ići dole
strcko

strcko


Broj poruka : 72
Datum upisa : 13.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 0:47

DON&CAPO ::
strcko ::
Ljudi , gde se postavlivaju tipove za novu igru Survivor , ili sa same analize u takmicenje , automatski se racuna niz od pogodaka ????
jos uvjek nije pocela,mislim da ce 15 og ovog mjeseca. o svemu cu vas obavijestiti

Aha , Ok hvala ;)
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 9:14

sone kockar ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Footballicone Srbija: Superliga
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Clockcr 17:00
Partizan - Javor
Tip: 2:0
Kvota: 6.00
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 40.00
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Meridian
2-1 Loss
Analiza:
Partizan igra dosta solidno u prvenstvu za razliku od lige evrope gde ni u drugoj utakmici u grupi nisu uspeli da pobede. Gostovali su ekipi Rubina pre 3 dana i uspeli su nekako da se drze prvo poluvreme gde i nisu bili tako losi ali su poklekli kako je utakmica odmicala. Sada ce ugostiti Javor na domacem terenu mozda malo i umorni sto od utakmice sto od puta pa mozda nece moci ni da daju svoj maksimum na ovome mecu. Javor igra osrednje ove sezone a i skoro svih proslih sezona gde uglavnom zavrse prvenstvo na sredini tabele. I sada se moze reci da su na sredini a imaju polovican ucinak 3 0 4 sto govori da igraju otvoreno. U proslom kolu su pokazali solidnu igru protiv zvezde ali su ipak nesrecno izgubili sa 2:1.Ovde uglavnom svi ocekuju pobedu partizana sto se vidi i po kvoti samo je pitanje koliki ce rezultat biti. Po meni bi trebalo da bude dva tri gola,nista preterano cime bi se igraci partizana verovatno zadovoljili i onda otisli na odmor ili bar vecina njih jer dve nedelje nece imati prvenstvenih meceva zbog utakmica reprezentacija. Kvota nije velika iako se radi o tacnom rezu ali ipak obicno je takva kada je u pitanju kvota na pobedu oko 1.15-1.3. Treba probati na manji ulog.
Posto sam vec ispunio uslov od 5 utakmica za jedan dan postavicu ovde predloge tacnih rezultat za danas ako neko hoce da proba u nekom sistemu za sitno:Barsa 2:2,Lion 1:1,Dnjepar 1:1,Mancester 1:1 i naravno Partizan 2:0. Srecno ko isprati!


Jel neko ispratio neki od tacnih rezultata? Very Happy prosla barsa 2:2 i lion 1:1 a partizan i dnjepar zamalo.Eto da sam postavio svih 5 tacnih reza vec bi bio u plusu oko 60 70 bodova Celenka Celenka maler Suicide
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 9:28

sone kockar ::
sone kockar ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Footballicone Srbija: Superliga
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Clockcr 17:00
Partizan - Javor
Tip: 2:0
Kvota: 6.00
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 40.00
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Meridian
2-1 Loss
Analiza:
Partizan igra dosta solidno u prvenstvu za razliku od lige evrope gde ni u drugoj utakmici u grupi nisu uspeli da pobede. Gostovali su ekipi Rubina pre 3 dana i uspeli su nekako da se drze prvo poluvreme gde i nisu bili tako losi ali su poklekli kako je utakmica odmicala. Sada ce ugostiti Javor na domacem terenu mozda malo i umorni sto od utakmice sto od puta pa mozda nece moci ni da daju svoj maksimum na ovome mecu. Javor igra osrednje ove sezone a i skoro svih proslih sezona gde uglavnom zavrse prvenstvo na sredini tabele. I sada se moze reci da su na sredini a imaju polovican ucinak 3 0 4 sto govori da igraju otvoreno. U proslom kolu su pokazali solidnu igru protiv zvezde ali su ipak nesrecno izgubili sa 2:1.Ovde uglavnom svi ocekuju pobedu partizana sto se vidi i po kvoti samo je pitanje koliki ce rezultat biti. Po meni bi trebalo da bude dva tri gola,nista preterano cime bi se igraci partizana verovatno zadovoljili i onda otisli na odmor ili bar vecina njih jer dve nedelje nece imati prvenstvenih meceva zbog utakmica reprezentacija. Kvota nije velika iako se radi o tacnom rezu ali ipak obicno je takva kada je u pitanju kvota na pobedu oko 1.15-1.3. Treba probati na manji ulog.
Posto sam vec ispunio uslov od 5 utakmica za jedan dan postavicu ovde predloge tacnih rezultat za danas ako neko hoce da proba u nekom sistemu za sitno:Barsa 2:2,Lion 1:1,Dnjepar 1:1,Mancester 1:1 i naravno Partizan 2:0. Srecno ko isprati!


Jel neko ispratio neki od tacnih rezultata? Very Happy prosla barsa 2:2 i lion 1:1 a partizan i dnjepar zamalo.Eto da sam postavio svih 5 tacnih reza vec bi bio u plusu oko 60 70 bodova Celenka Celenka maler Suicide
Jbg trebao si postaviti i to ostalo Smile
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 9:42

sone kockar ::
sone kockar ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Footballicone Srbija: Superliga
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Clockcr 17:00
Partizan - Javor
Tip: 2:0
Kvota: 6.00
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 40.00
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Meridian
2-1 Loss
Analiza:
Partizan igra dosta solidno u prvenstvu za razliku od lige evrope gde ni u drugoj utakmici u grupi nisu uspeli da pobede. Gostovali su ekipi Rubina pre 3 dana i uspeli su nekako da se drze prvo poluvreme gde i nisu bili tako losi ali su poklekli kako je utakmica odmicala. Sada ce ugostiti Javor na domacem terenu mozda malo i umorni sto od utakmice sto od puta pa mozda nece moci ni da daju svoj maksimum na ovome mecu. Javor igra osrednje ove sezone a i skoro svih proslih sezona gde uglavnom zavrse prvenstvo na sredini tabele. I sada se moze reci da su na sredini a imaju polovican ucinak 3 0 4 sto govori da igraju otvoreno. U proslom kolu su pokazali solidnu igru protiv zvezde ali su ipak nesrecno izgubili sa 2:1.Ovde uglavnom svi ocekuju pobedu partizana sto se vidi i po kvoti samo je pitanje koliki ce rezultat biti. Po meni bi trebalo da bude dva tri gola,nista preterano cime bi se igraci partizana verovatno zadovoljili i onda otisli na odmor ili bar vecina njih jer dve nedelje nece imati prvenstvenih meceva zbog utakmica reprezentacija. Kvota nije velika iako se radi o tacnom rezu ali ipak obicno je takva kada je u pitanju kvota na pobedu oko 1.15-1.3. Treba probati na manji ulog.
Posto sam vec ispunio uslov od 5 utakmica za jedan dan postavicu ovde predloge tacnih rezultat za danas ako neko hoce da proba u nekom sistemu za sitno:Barsa 2:2,Lion 1:1,Dnjepar 1:1,Mancester 1:1 i naravno Partizan 2:0. Srecno ko isprati!


Jel neko ispratio neki od tacnih rezultata? Very Happy prosla barsa 2:2 i lion 1:1 a partizan i dnjepar zamalo.Eto da sam postavio svih 5 tacnih reza vec bi bio u plusu oko 60 70 bodova Celenka Celenka maler Suicide
a ti samo dio izbacio,ostalo zadrzis hahaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 10:09

Cisse nisam mogao postaviti sve posto sam vec imao 4 odigrae utakmice a 5 je maksimum dozvoljen u jednom danu pa sam se odlucio za samo jednu od ovih svih.
Don nisam samo deo izbacio,bas zato sam i napisao dole da neko odigra ako hoce posto nmg napisati analize za njih. I u sistemu su se lepe pare mogle uzeti Wink
bice opet,ja cesto igram tacne rezultate Wink
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 10:11

sone kockar ::
Cisse nisam mogao postaviti sve posto sam vec imao 4 odigrae utakmice a 5 je maksimum dozvoljen u jednom danu pa sam se odlucio za samo jednu od ovih svih.
Don nisam samo deo izbacio,bas zato sam i napisao dole da neko odigra ako hoce posto nmg napisati analize za njih. I u sistemu su se lepe pare mogle uzeti Wink
bice opet,ja cesto igram tacne rezultate Wink
kad tako imas daj odje u pricaonici pa sistem da se proba Palac
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 10:45

Bravo Sone za tacne rezultate, pisi slobodno sve sto mislis da i drugi vide. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 10:59

Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:09

Marchisio ::
Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile

Ja isao edit umesto quote Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:13

Ne znam ko jje pogodio ova dva tacna rezultata u gornjem linku, ali svaka mu cast. A hoce ga i sreca, posteno. Pozdrav svima. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:18

Ne bi ja to nazvao srecom, pre bi se reklo da je nesto drugo u pitanju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:25

Marchisio ::
Ne bi ja to nazvao srecom, pre bi se reklo da je nesto drugo u pitanju Smile

ne verujem da je neka dojava...Nego je odigrao milion kombinacija i usralo ga
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:35

Marchisio ::
Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile
cista obrada u foto cemu god Ninja
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:41

Marchisio ::
Ne bi ja to nazvao srecom, pre bi se reklo da je nesto drugo u pitanju Smile
Marchisio, pa rekao sam i srecom. Znaci ima i jos nesto, nije samo sreca.
Nego, Marchisio cestitam na duploj pobedi Porta, svaka cast. Skoro si izasao iz minusa. A moram da kazem uz sve postovanje tebe i znanja, bilo je i malo srece Very Happy Pozdrav i nastavi dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:50

misax ::
Marchisio ::
Ne bi ja to nazvao srecom, pre bi se reklo da je nesto drugo u pitanju Smile
Marchisio, pa rekao sam i srecom. Znaci ima i jos nesto, nije samo sreca.
Nego, Marchisio cestitam na duploj pobedi Porta, svaka cast. Skoro si izasao iz minusa. A moram da kazem uz sve postovanje tebe i znanja, bilo je i malo srece Very Happy Pozdrav i nastavi dalje.

Morao sam neko malo vecom kvotom da se vadim, posto sam ocajno odigrao subotu, sve tipove sam promasio Smile A i danas sam na vecini foruma ostavio Juve x-2 a ovde zbog tog silnog minusa nisam smeo, nego sam ostavio Torino i zajeb`o se.
Nisam gledao utakmicu, ali izgleda da sam imao dosta srece, mozda je to nagovestaj boljih dana za mene
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:52

DON&CAPO ::
Marchisio ::
Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile
cista obrada u foto cemu god Ninja

Ako je photoshop, onda je morao i da hakujem mozzart sajt, kako bi ubacio utakmice u status tiketa ?
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:56

Sigurno da ce biti boljih dana, imas jos vremena da dosegnes nagrade, verujem. Smile
Samo danas se umesao i VB05. Danas prvi put igrao i sve pogodio, osvojio u 4 tipa preko 40 poena. Smile
Ja mu cestitam iskreno. Znaci nikad se ne zna okrece se kolo srece, samo treba biti uporan.
Pozdrav svima. Smile
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:57

Ma pogodio covek te tacne rezultate , i gotovo. To su sve cari i drazi kladjenja. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 11:59

Marchisio ::
DON&CAPO ::
Marchisio ::
Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile
cista obrada u foto cemu god Ninja

Ako je photoshop, onda je morao i da hakujem mozzart sajt, kako bi ubacio utakmice u status tiketa ?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 12:02

Shone (Cisse) ::
Marchisio ::
DON&CAPO ::
Marchisio ::
Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile
cista obrada u foto cemu god Ninja

Ako je photoshop, onda je morao i da hakujem mozzart sajt, kako bi ubacio utakmice u status tiketa ?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Video sam ovo i kod mene je neko izbacio ovu sliku. Mora da ovaj sada muda jede sto nije uplatio barem za 100 din Smile
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 12:03

Marchisio ::
Shone (Cisse) ::
Marchisio ::
DON&CAPO ::
Marchisio ::
Nesto ovako Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tole brate moj Hvala
Vidio sam i listic na fb uplata 20 dinara Smile
cista obrada u foto cemu god Ninja

Ako je photoshop, onda je morao i da hakujem mozzart sajt, kako bi ubacio utakmice u status tiketa ?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Video sam ovo i kod mene je neko izbacio ovu sliku. Mora da ovaj sada muda jede sto nije uplatio barem za 100 din Smile

Jbg stavljao vise kombinacija po 20 dinara pa posle da se kurcimo malo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 12:05

Jeste Shone, nema sta. Coveku se posrecilo. Desava se, kad hoce , hoce.
Tako i ovde kod nas na forumu, neka slobodno svako napise tako neke 'lude' kombinacije, da i drugi vide. Pa koce neka prati. Tu smo da nadigramo kladionicu, na ovaj ili onaj nacin. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 EmptyNed 7 Okt 2012 - 12:13

Ja sam se navukao na kombinacije 1&GG ili 2&GG u kladionici soccer. Pogotovo igram ove engleze odigras po 3 na tiketu na 200 din imas oko 10 hiljada dobitak, posto su kvote uglavnom preko 3.5

Desava se da izadju i 2-3 takva tiketa, a nekada ni jedan Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 21 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: