PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptySre 12 Sep 2012 - 10:20

slazem se, izgleda da je radio copy/paste + google translate, sem ako nije licno pisao analizu na betrush Smile
Nazad na vrh Ići dole
tomislav91




Broj poruka : 19
Datum upisa : 29.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptySre 12 Sep 2012 - 10:38

au au hvala vam sto ste rekli..nisam ja, nego drugar jedan..bot..izvinjavam se na ovome. Smile
Nazad na vrh Ići dole
TheGambler.




Broj poruka : 65
Datum upisa : 12.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptySre 12 Sep 2012 - 10:50

VB05 ::
slazem se, izgleda da je radio copy/paste + google translate, sem ako nije licno pisao analizu na betrush Smile

Ostavio je veceras 2 analize sa Betrusha obe su pisane od razlicitih clanova, tako da sigurno nije on licno pisao...Za ovo bi trebalo da dobije zabranu ucesca na takmicenju,posto je ovo van pravila
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptySre 12 Sep 2012 - 11:02

u pravu si, ali sacekajmo ipak odluku vrhovnog sudije, posto ovo izlazi iz okvira moje nadleznosti, ja samo konstatujem povredu poslovnika i tvoj prigovor je procesuiran
Nazad na vrh Ići dole
Džoni




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyČet 13 Sep 2012 - 5:07

mec greul-veic odgodjen za sutra zbog nevremena. Nadam se da ce par biti priznat
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyČet 13 Sep 2012 - 6:08

Džoni ::
mec greul-veic odgodjen za sutra zbog nevremena. Nadam se da ce par biti priznat
pa taj tip se nece
racunati ako se bude odigrao ili poceo duze od 24 h od vremena kad je trebao poceti danas .predlazem ti da ga ponovo postujes sjutra Palac
Nazad na vrh Ići dole
Profesor94




Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyČet 13 Sep 2012 - 12:46

Moze pomoc?Kako da unesem tip?Napisao sam analizu i samo mi je izbacen ceo tekst pored sa desne strane i neznam kako da prijavim analizu?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyČet 13 Sep 2012 - 21:39

Profesor94 ::
Moze pomoc?Kako da unesem tip?Napisao sam analizu i samo mi je izbacen ceo tekst pored sa desne strane i neznam kako da prijavim analizu?
jesi koristio skriptu,nalazi se iznad dana za postavljanje ili na pocetku svakog dana. tamo ti je sve i objasnjeno, pisi mi na pp ako treba jos pomoci
Nazad na vrh Ići dole
Džoni




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptySub 15 Sep 2012 - 5:00

mec schwank/berlocq-minar/rosol otkazan. Tip treba biti void-an
Nazad na vrh Ići dole
cgfudbal

cgfudbal


Muški Broj poruka : 59
Datum upisa : 22.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 3:18

Hare88 ::
Marlboro Man ::
Ajde jos jedan put da pitam i necu vise: ZASTO su mi od 4 analize koje su IDENTICNO NAPISANE 2 ponistene, a dve priznate?????
Zato što nisi napisao kvalitetnu analizu kao naprimjer ovu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ne govorim o još jednoj "analizi" tog dana od red i po.

A cirkusa, Tito dragi.

Ovo nesto na moj racun, druze pazi svoja posla. RAT i MIR pisite ako volite da tako *analizirate*, udubi se sto se mene tice u dansku 7 ligu, samo nemoj mene da diras.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cg-fudbal.com
cgfudbal

cgfudbal


Muški Broj poruka : 59
Datum upisa : 22.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 3:36

Za razliku od nekih ja sam u ovom takmicenju ovdje *rekreativno*.

Pozdrav TIPERI

[You must be registered and logged in to see this link.]



Nadam se da cu jednog dana naletjeti na nekog od vas nedje dje je to bitno, nedje dje se vidite.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cg-fudbal.com
strcko

strcko


Broj poruka : 72
Datum upisa : 13.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 9:43

A cek , jel mogu da igram na jedan par dva razlicita tipa , uz dve razlicite analize ???? posto vidim Sone Kockar je odigrao dva razlicita tipa na jedan mec: Lecce H1 i San Marino ne daje gol ????
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:04

Mozes ali moras razlicite tipove i razlicite analize da stavis( sto se podrazumeva,logicno). Nisam ni ja znao za to,pre dva tri dana sam video.
Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:26

Ja nisam znao do danas da moze 5 tipova na dan Smile
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:28

sone kockar ::
Mozes ali moras razlicite tipove i razlicite analize da stavis( sto se podrazumeva,logicno). Nisam ni ja znao za to,pre dva tri dana sam video.

ja sam licno za to da moze, al iz svake kategorije max. po jedan tip (fix, o/u, specijal..). samo pisite svoje sugestije, pa da se sloze pravila za sledeci mesec kako treba
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:31

cisse ::
Ja nisam znao do danas da moze 5 tipova na dan Smile

ako ti je slucajno rodjendan dobijas jos jedan kao bonus Pivo
Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:37

VB05 ::
cisse ::
Ja nisam znao do danas da moze 5 tipova na dan Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 650269930

ako ti je slucajno rodjendan dobijas jos jedan
kao bonus Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 3754583830
nacekacu se onda ja do sledece godine Smile
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:39

cisse ::
Ja nisam znao do danas da moze 5 tipova na dan Smile
Dnevno mozes igrati najvise 5 tipova. Naravno mozes i nista da ne igras taj dan. Znaci dnevno moze od 0-5 parova. A uslov za nagradu je minimum 40 parova. Pozdrav i srecno.
Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:41

misax ::
cisse ::
Ja nisam znao do danas da moze 5 tipova na dan Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 650269930
Dnevno mozes igrati najvise 5 tipova. Naravno mozes i nista da ne igras taj dan. Znaci dnevno moze od 0-5 parova. A uslov za nagradu je minimum 40 parova. Pozdrav i srecno.
Ma imam ja preko 50 postavljenih parova Smile
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:49

moze li neko da mi objasni kako ovo moze biti push kad sam igrao moneyline, tj. konacnog pobednika?
[You must be registered and logged in to see this link.]
ima li osnova za zalbu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 10:50

VB05 ::
moze li neko da mi objasni kako ovo moze biti push kad sam igrao moneyline, tj. konacnog pobednika?
[You must be registered and logged in to see this link.]
ima li osnova za zalbu? Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 650269930
Tuzi stoku Smile)
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 11:08

sad su me obavestili iz podrske da se produzeci racunaju samo za nhl a ne i za ostale lige Thumbs Down
Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 11:19

VB05 ::
sad su me obavestili iz podrske da se produzeci racunaju samo za nhl a ne i za ostale lige Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 176077626
Jbg Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 3191247165 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 364988687
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 11:21

sad cu da im hakujem sajt Laughing pravda za non-nhl lige! Hokej
Nazad na vrh Ići dole
mercy_angel

mercy_angel


Broj poruka : 49
Datum upisa : 12.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 EmptyNed 16 Sep 2012 - 21:11

Evo da se izjasnim, dok neko nije prvo rekao. Sto se tice mog prvog tipa danas, zelim reci da ona prva recenica kopirana sa Link CISTO ZBOG STATISTIKE. Ukucao sam na google, kako i skoro uvek uradim Tim1 VS Tim2 preview i tu pogledam i samo preuzmem i izmenim naravno, sto se tice tih podataka oko golova i slicno. Da ne bude da sam kopirao prognozu sa nekog sajta i slicno, kao sto vidite sve ostalo je moj tekst, i moj tip, tako da ne bude prosto zabune.

mercy_angel ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Footballicone Rumunija 1
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Clockcr 20:30
Vaslui -CSS Turnu Severin
Tip: 2+PP
Kvota: 2.70
Ulog: 7/10
Eventualni dobitak: 11.90
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Mozzart

Analiza:
in home team performance in the Romanian Liga 1.
Vaslui je odigrao 3 ligaska meca kod kuce i imaju 2 pobede i 1 neresen mec uz gol razliku 6:1 i zauzimaju 5 mesto sto se tice utakmica kod kuce.
Sto se tice gostiju oni su takodje odigrali 3 u gostima i imaju skor 1 neresena i 2 izgubljene utakmice.
Ova dva tima nisu do sada igrali medjusobno.

Sto se tice jos neke statistike, Vaslui ima gol razliku 13:8, dok gosti 5:10. Vaslui je sigurno ovde ekipa koja je favorit, i gosti ce ih respektovati, ali verujem da ce Vaslui krenuti napadacki ali valja spomenuti da su gosti odigrali nereseno kod kuce sa U.Cluj 1:1 kao i sa treceplasiranom ekipom Istre u gostima 1:1 sto opet moze nagovestiti to da ekipa gostiju dobro igra sa ekipama koji su favoriti i sigurno ce im trener nametnuti igru sa malo respekta prema protivniku. Zele da se nametnu i dokazu, to je sigurno iako im je stanje na tabeli lose sa 0 pobeda, 3 neresene i 4 izgubljene. Verujem da ce ekipa Vaslui krenuti ofanzivno, mada dobru kvotu daje Mozzart na ovaj tip sto sam odigrao, ali verujem da ce doci,ipak malo sigurnije igram sa ulogom 7 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 12 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: