PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:21

nisterlo ::
VB05 ::
imate toliko sajtova gde se to lako proverava (betexplorer, oddsportal, oddschecker) ne znam oko cega se raspravljate

Znam zato i kazem Very Happy
Bojim se da je don pogledao na rezultati.com(koji za kvote uopste nije pouzdan) i video da je kvota pala sa 5.5 na 5.0!
Haj molim te ti proveri koliko je bila u 16:23 i napisi coveku ovde!
Vidi,necu 4 boda,samo necu da me neko naziva lazovom!
gledao sam na odds portalu,upravo trazim.strpi se jos malo
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:28

marchisio, da li se slazemo za onaj tip da je gubitan? pisao sam ti na pm. ili da kontaktiramo podrsku na bet365 a mislim da nema potrebe za tim
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:30

DON&CAPO ::
gledao sam na odds portalu,upravo trazim.strpi se jos malo

Ma nije problem evo i od njih i to postavicu sliku da svi vide!

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 ?v=jnA6s

Znaci da ti objasnim....Misem kad kliknes na kvotu prikaze ti vreme kada je kvota menjana...
Koliko je po odds poratlu bila u 16:23?
Edit nece sliku da postavi pa evo link
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:42

Pametan potez Marchisio,od sad cu morati uz svaku analizu staviti i sliku gde se vidi kvota u trenutku posta Very Happy
I moderatori,admini...Hoce li neko odgovoriti na prethodni post?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 5:20

nisterlo ::
Pametan potez Marchisio,od sad cu morati uz svaku analizu staviti i sliku gde se vidi kvota u trenutku posta Very Happy
I moderatori,admini...Hoce li neko odgovoriti na prethodni post?
ja cu naravno jer sam ja ispravljao post. kvota od 5.5 je tacna,pogrijesio sam
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 5:27

DON&CAPO ::
ja cu naravno jer sam ja ispravljao post. kvota od 5.5 je tacna,pogrijesio sam
Hvala Srecan
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 5:32

nisterlo ::
DON&CAPO ::
ja cu naravno jer sam ja ispravljao post. kvota od 5.5 je tacna,pogrijesio sam
Hvala Srecan
hahhaaa,bice ti dodato 0.5 puta ulog plus karta za LGBT prestavu koja ce se odrzati u malom zvorniku Palac
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 5:44

DON&CAPO ::
hahhaaa,bice ti dodato 0.5 puta ulog plus karta za LGBT prestavu koja ce se odrzati u malom zvorniku Palac
Ne dodavaj nista,imacu previse Funny Ne,zaista ovo je bila stvar principa,a ne bodova...
A drugi deo? Tata ti je peder Point Laugh
Nazad na vrh Ići dole
Džoni




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 5:46

DON&CAPO ::
Džoni ::
Da li je moj tip Murray-Djokovic obracunat? Greskom je postavljen u temu za 11.09. medjutim kao sto mozete vidjeti vremenski je par odigran daleko prije stvarnog pocetka meca.

JA SAM GA PREBACIO U JUCERASNJI DAN TAKO DA CE BITI RACUNAT

hvala iizvinjenje na lapsusu Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 7:01

nisterlo ::
DON&CAPO ::
hahhaaa,bice ti dodato 0.5 puta ulog plus karta za LGBT prestavu koja ce se odrzati u malom zvorniku Palac
Ne dodavaj nista,imacu previse Funny Ne,zaista ovo je bila stvar principa,a ne bodova...
A drugi deo? Tata ti je peder Point Laugh
nema stvar ova ili ona,prava stvar na pravo mjesto Palac . ono sto ti pripada niko ti oduzeti nece,nema potrrebe za tim i takvim rabotama
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 7:15

Ajde jos jedan put da pitam i necu vise: ZASTO su mi od 4 analize koje su IDENTICNO NAPISANE 2 ponistene, a dve priznate?????
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 7:21

Marlboro Man ::
Ajde jos jedan put da pitam i necu vise: ZASTO su mi od 4 analize koje su IDENTICNO NAPISANE 2 ponistene, a dve priznate?????
sustina je da se popravis u pisanju analiza a ne u pola priznatim kako rece Palac . ovo ce nadam se takmicenje trajati pa se i svi dokazivati na neki nacin pa tako i ti,i nemoj ovo shvatiti licno vec stvar generalizujem
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 7:25

Marchisio ::
Sobzirom sta sam sve doziveo na ovom forumu za veoma kratko vreme, svoje tipove ostavljam onako kako mislim i svaki sa maximalnim ulogom, posto pojedini clanovi ne umeju da cene neciji trud.
kao tiper i kao covjek sto si dozivio lose na formu,budi iskren pa reci
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 7:35

Ne vredi, izgleda da ne pisemo istim jezikom na zalost. Srecno svima u nastavku i neka pobedi najbolji
Pozdrav i laku noc Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptyUto 11 Sep 2012 - 8:08

Marlboro Man ::
Ne vredi, izgleda da ne pisemo istim jezikom na zalost. Srecno svima u nastavku i neka pobedi najbolji
Pozdrav i laku noc Pozdrav
pisemo naravno,isto govorno podrucje. ovi tipovi sa analizama sto su ti ostvljeni trebali bi biti za tebe stimulans da pises a ne da odustajes,razlog je vrlo jednostavan i prost a to su tipovi koji su ti ostavljeni
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Hare88


Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 0:19

Marlboro Man ::
Ajde jos jedan put da pitam i necu vise: ZASTO su mi od 4 analize koje su IDENTICNO NAPISANE 2 ponistene, a dve priznate?????
Zato što nisi napisao kvalitetnu analizu kao naprimjer ovu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ne govorim o još jednoj "analizi" tog dana od red i po.

A cirkusa, Tito dragi.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 0:52

Hare88 ::
Marlboro Man ::
Ajde jos jedan put da pitam i necu vise: ZASTO su mi od 4 analize koje su IDENTICNO NAPISANE 2 ponistene, a dve priznate?????
Zato što nisi napisao kvalitetnu analizu kao naprimjer ovu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ne govorim o još jednoj "analizi" tog dana od red i po.

A cirkusa, Tito dragi.
evo jednoh lijepog odgovora samo nemoj pogadjati kao cg fudbal Football
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 2:41

Jel` si zadovoljan tipovima, nadam se da nigde nisam SLAGAO za kvotu ?!
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 2:49

Marchisio ::
Jel` si zadovoljan tipovima, nadam se da nigde nisam SLAGAO za kvotu ?!
radis pogresno i sam znas da je tako.ovo sad sto radis nema smisla i trebao si tipovati kao i prije a ne inatiti se
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 3:00

DON&CAPO ::
Marchisio ::
Jel` si zadovoljan tipovima, nadam se da nigde nisam SLAGAO za kvotu ?!
radis pogresno i sam znas da je tako.ovo sad sto radis nema smisla i trebao si tipovati kao i prije a ne inatiti se

Pokusavam da ti dokazem, da nisam dosao ovde da na prevaru uzmem nagradu, vec da ostavljam tipove i pomognem jos nekome da zaradi. Ali posto ne umes neciji trud da cenis, dobijas ovakve tipove koji nikome ne mogu da koriste vec samo stetu da nanesu.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 3:02

Marchisio ::
DON&CAPO ::
Marchisio ::
Jel` si zadovoljan tipovima, nadam se da nigde nisam SLAGAO za kvotu ?!
radis pogresno i sam znas da je tako.ovo sad sto radis nema smisla i trebao si tipovati kao i prije a ne inatiti se

Pokusavam da ti dokazem, da nisam dosao ovde da na prevaru uzmem nagradu, vec da ostavljam tipove i pomognem jos nekome da zaradi. Ali posto ne umes neciji trud da cenis, dobijas ovakve tipove koji nikome ne mogu da koriste vec samo stetu da nanesu.
a zasto ti to sad radis,ovo sad sto radis nema smisla. a ja ili bilo ko od moderatora te nije ostetio ni za zarez. reci ako je suprotno
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 4:22

[quote="Marchisio"]
DON&CAPO ::
Pokusavam da ti dokazem, da nisam dosao ovde da na prevaru uzmem nagradu, vec da ostavljam tipove i pomognem jos nekome da zaradi. Ali posto ne umes neciji trud da cenis, dobijas ovakve tipove koji nikome ne mogu da koriste vec samo stetu da nanesu.

Nije valjda u pitanju onaj over 3 gola?
Stvarno bisera ovih...pa pet dana pre si cini mi se imao identican tip na Real...Neverovatno je da na jednom takmicenju kladionicarskom uopste moras objasnjavati sta znaci over 3 gola...
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 4:25

[quote="nisterlo"]
Marchisio ::
DON&CAPO ::
Pokusavam da ti dokazem, da nisam dosao ovde da na prevaru uzmem nagradu, vec da ostavljam tipove i pomognem jos nekome da zaradi. Ali posto ne umes neciji trud da cenis, dobijas ovakve tipove koji nikome ne mogu da koriste vec samo stetu da nanesu.

Nije valjda u pitanju onaj over 3 gola?
Stvarno bisera ovih...pa pet dana pre si cini mi se imao identican tip na Real...Neverovatno je da na jednom takmicenju kladionicarskom uopste moras objasnjavati sta znaci over 3 gola...
nije to Palac
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 6:00

ja sam bio za to da se taj tip over 3 oznaci kao gubitan jer se, koliko sam shvatio iz njegovog objasnjenja, radilo o igri number of goals in match a ne o asian goal line. pretpostavljam da je na kraju tip ipak ponisten. ako neko smatra da nisam u pravu, neka slobodno napise ovde
Nazad na vrh Ići dole
TheGambler.




Broj poruka : 65
Datum upisa : 12.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 EmptySre 12 Sep 2012 - 10:09

Zamolio bi nekog iz administracije da opomene clana @tomislav91 da ne kopira analize sa Betrush-a ...

Analiza sa Betrush-a :

"Corinthians had a bad season having 31 points and being far far away from the 1st place. They won Libertadores Cup being focused on this competition. So in the internal competiton the used anothers team so here we are the results They have a lot of offensive player which will not be used tonite Ralf and Martinez are suspended, Ramirez and Guerrero were with national teams, while Emerson and Jorge Henrique are injured .

Ponte Preta is a good team being unbetean in last 5 games. In the last season Ponte put a lot of problems to the hosts wining against them even they were fight for championship . They have almost complete lot available for this game

Keeping in mind these aspects I expect Ponte Preta to make a difficult life tonite to the entitre champions and to take at least 1 point. gl"

Analiza clana tomislav91 :
"Korintijans je imao lošu sezonu koja je prošla sa 31 bodova i bio je jako daleko od 1. mesta. Oni su osvojili Kup Libertadores i fokusirali su se na ovom takmičenju. Dakle, u unutrašnjem konkurencija koristi druge ekipa pa tu smo rezultatima koji su dosta ofanzivne igraeč koje neće koristi Tonite Ralf i Martinez su suspendovani, Ramirez i Gerero su sa nacionalnim timovima, a Emerson i Horhe Enrike su povređeni.

Ponte Preta je dobar tim koji je nepobedjen u poslednjih 5 utakmica. U poslednjoj sezoni Ponteova stavi dosta problema domaćinima pobedi nad njima, čak su bili borba za šampionat. Oni su skoro završili više na raspolaganju za ovu igru

Imajući u vidu ove aspekte ocekujem Ponte Preta da napravi težak Tonite život na entitre šampiona i da se barem 1 bod. gl"

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 11 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: