PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyČet 30 Avg 2012 - 10:46

Katko,
dobrodošlica i zahvalnost na učešću u radu foruma,

Čast mi je da u nerednom periodu budem sa vama, na našem - vašem takmičenju za koje želim i istinski ću se zalagati i predvoditi da bude među najbolje ako ne i najbolje takmičenje u regionu a i šire. Istinu govoreći, koliko zavisi od mene i mog tima toliko i od Vas, samih takmičara.
Na Balkanu postoji šala koja glasi: Uzmi najtežu prognozu od svih i možeš biti siguran da će se ostvariti. Nije nikakav problem kod nas biti prorok ako si dovoljno ,,informisan,,.(tumačite kako treba,hahaha)
Pozdravljam one tipere koji su došli na moj lični poziv a pobjednici su takmičenja koje se odvijalo na forumima sa kojih su pozvani. Na ovom mjestu su sad tiperi sa više od deset ( 10 ) Balkanskih foruma.
Ko ne zna,sada da se upozna sa strukturom do sada registrovanih članova, a to su u većini tiperi pobjednici takmičenja kao i tiperi koji su osvajali nagrade ( pobjeda i mjesta niže koja su dobijala nagrade).
Što ovo znači,pa znači to da su na jednom mjestu okupljni najblji tiperi-tipsteri sa ovog područja,a to dalje znači da će i samo takmičenje biti ,,jako,,i korisno za sve,kako takmičare tako i posjetioce,one koji prate.
Zadovoljstvo mi je biti sa vama, raditi, i hvala Vam na interesovanju koje pokazujete i koje ćete pokazivati u budućnosti.
DOBRO DOŠLI.

DON&CAPO
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPet 31 Avg 2012 - 8:14

I nama je drago da budemo u takvom društvu.

Srećno svima i neka najbolji pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPet 31 Avg 2012 - 18:36

citirati tip (bez analize) ili jednostavno u novom postu napisati pogresio sam to i to i ispise se kako treba,
OVO JE VEZANO ZA SKRIPTU KADA SE POGRIJESI
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:01

da se razumijemo. pojedine analize nemaju onu sustinu koju sam trazio,cak i ono malo sadrzaja. svi koji budu pisali tako dobice pp u kojoj sve pise. pocetak je i uhodavamo se ali ovo nece trajati dugo (ovakve analize)
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:19

Ekipa nije mi jasno jedno...Mec Radnicki N.P-Vozdovac,stavim ulog 8,kvota 2,3 i pise mi da je eventualni profit 8? Thinking 8x2,3-8 je koliko ja znam matematiku 10,4 a ni u kom slucaju 8...
Da mi neko objasni?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:22

nisterlo ::
Ekipa nije mi jasno jedno...Mec Radnicki N.P-Vozdovac,stavim ulog 8,kvota 2,3 i pise mi da je eventualni profit 8? Thinking 8x2,3-8 je koliko ja znam matematiku 10,4 a ni u kom slucaju 8...
Da mi neko objasni?
skripta je do sada racunala taco,stotine varijanti je probano i bilo je ok.pogledat cu pa ti pisem Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:23

greska je kod tbe. stavio si zarez umjesto tacke iza broja kojeficijenta.n citate pravila i objasnjenje za skriptu
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:31

U pravu si drug,vidim sada da je moja greska tj da sam stavio zarez Very Happy
Pravila sam procitao veruj mi,ali ko radi taj gresi Very Happy
Znaci sad citiram svoj post tj samo par i ponovo iz skripte postam analizu?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:46

nisterlo ::
U pravu si drug,vidim sada da je moja greska tj da sam stavio zarez Very Happy
Pravila sam procitao veruj mi,ali ko radi taj gresi Very Happy
Znaci sad citiram svoj post tj samo par i ponovo iz skripte postam analizu?
da,bez analize Palac
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 1:57

DON&CAPO ::
nisterlo ::
U pravu si drug,vidim sada da je moja greska tj da sam stavio zarez Very Happy
Pravila sam procitao veruj mi,ali ko radi taj gresi Very Happy
Znaci sad citiram svoj post tj samo par i ponovo iz skripte postam analizu?
da,bez analize Palac

Ko zna na sta ce to liciti ako pokusam da uredim Shocked Dovoljna je meni i kvota 2 tj profit 8 Palac Laughing
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 2:04

samo uradi isto,sve iste podatke ali stavi tacku umjesto zareza. analiza ostaje ona,nju ne diraj
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 2:28

pogledajte poruk. nalaze se gore desno,pojedinci su dobili a vezano za takmicenje
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 2:39

Jako losa organizacija....
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 4:06

Marchisio ::
Jako losa organizacija....
pa,uhodavamo se,mozda bud i gore,ko zna ali mislim da nece
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 4:07

svi koji imaju kratke analize nek pogledaju pp
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 9:21

grske,
pisanje analize od recenice ili linije od ponedeljka ce se brisati. jedna analiza treba makar imati,H2H,formu ekipa,uslovi igranja,povrede i jos po nesto ne ki svoj licni pecat,opis.

ne stavljanje tacke kod pisanja kojeficijenta vec zareza tako da skripta ne obracunava dobitak.

kad se pogrijesi,postuje se ponovo bez pisanja analize ali sa parvilnim podacima.
pocetak je ali s uhodavajte,
OBRATITE PAZNJU NA PISANJE ANALIZA.
SRECNO
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptySub 1 Sep 2012 - 19:51

Marchisio ::
Jako losa organizacija....

A po čemu je loša organizacija? Napiši svoje primedbe kako bi mogli da ispravimo te propuste, da se neke greške ne bi ponavljale i narednih dana. Smatram da svaka konkretna primedba i sugestija je dobrodošla i vodi ka unapređenju ovog takmičenja, ali ne i ovako generalizovana.
Ovo je prvi dan i normalno je da će biti nekih problema i primedbi, jer se, kao što reče DONCAPO, uhodavamo.

Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyNed 2 Sep 2012 - 5:35

Ako neko gleda tekmu izmedju OFK-a i Partizana mislim da mu je jasno zasto sam napisao da mi ne pada na pamet da pisem bilo kakvu analizu... Hahaha Hahaha Hahaha
Nagledao sam se u BiH ligi namestaljka,ali ovo... Hahaha Hahaha Hahaha
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyNed 2 Sep 2012 - 21:50

Evo ekipa da pokusam da ukazem na jednu stvar koja mi bas ne lezi u takmicenju,a to je ogranicenje sta se moze igrati,tj vrste igara...Mislim da je logicnije bilo,bar po meni da ste stavili da se moze igrati sve sto ima u ponudi kladionica za sportove koji su dopusteni u takmicenju.... Ima jos... "Najmanji broj postova po igracu je 40" cini mi se da tako stoji u pravilima? Da li ste sa tim mislili 40 parova da je uslov da se mesecno odigra ili?
Mislim da neki minimum mora postojati... I naravno za kraj to sto nigde u pravilima niste naveli da li sa jednog kompa moze da se igra sa vise naloga? Bilo ko moze napraviti 10 naloga i lupati ludosti na kvotama 7-8,pa kad nesto ubode onda da krene da se takmici
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyNed 2 Sep 2012 - 22:19

Slazem se sa nisterojojm. Treba uvesti igre koje kladionica daje u ponud. Ja cesto u MOzartu igram 1it12+ ili 2&t22+ STO JE PARTIZAN SINOC BIO ZICER na kvoti 2.10. I ove tabele bi trebali azurirati do podne,tacnije do 12h. I to za jedan racunar jedan nalog. treba izvrsiti proveru preko IP-a. Ja cak iskreno mogu napraviti 3 naloga imam 3 IP adrese al ne pada mi napamet jer nemam vremena ni za ovaj jedan nalog, ali ima onih klinaca koji su zaludni i zarad para bi svasta ur Ziveli adili, pa cak pravili i sto duplih naloga, nadam se da vrsite IP provere.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPon 3 Sep 2012 - 0:23

osim kombinacija i henda 0.25,0.75 sve se moze igrati,je li tako?
,,najmanji br postova je 40,, to je minimum koji tiper mora ispuniti za nagradu
i jos ovo,sa jednog kompa se igra,jedan IP i vodi se racuna ili ce se voditi racuna s obzirom da smo tek poceli.
odgovor za nisterlo,i za pirlo8 mislim da sam odgovorio obojici,ako nisam pitajte sto jos nije jasno.
e sad,sto se tice dopune,kombinacije za igru tipa navedinih u pirlovom komentaru ili cega sve jos,mozda ce se moci igrati ali sledeci mjesec,ovaj nece moci jer je takmicenje pocelo.
poz za sve,ako ima pitanja ne ustrucavajte se...

Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPon 3 Sep 2012 - 0:31

hvala na odgovoru. Nadam se da ce igre sa kombinacija biti dostupne u narednom ciklusu. A sta je sa tabelama? Hoce biti azurirane svakodnevno?
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPon 3 Sep 2012 - 0:50

pirlo8 ::
A sta je sa tabelama? Hoce biti azurirane svakodnevno?

a jesi gledao mozda u ovoj temi?
[You must be registered and logged in to see this link.]
sto se tice ip i vise naloga tu nema zastite, mogu ja da menjam i nick i ip i browser kako mi odgovara.. tu je resenje jedino dodatni uslov u pravilima npr. minimum postova na forumu, minimum analiza, info i sl. znaci da si aktivan na forumu, ali to trenutno nije moguce.. ako se otkrije da neko mulja, to mu se nece saopstiti do kraja meseca, jednostavno ce mu se oduzeti nagrada, pa dzaba sav trud i uzalud potroseno vreme..
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPon 3 Sep 2012 - 1:05

video sam tabelu. mislio sam da ce svaki dan biti postavljane ali vi je samo izmenite, pa pise poslednje vreme izmene juce, pa je zbog toga doslo do zabune. Sad pohvala za tabelu Smile
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 EmptyPon 3 Sep 2012 - 1:20

pirlo8 ::
video sam tabelu. mislio sam da ce svaki dan biti postavljane ali vi je samo izmenite, pa pise poslednje vreme izmene juce, pa je zbog toga doslo do zabune. Sad pohvala za tabelu Smile

ja koliko znam to misax odradi vec posle ponoci, svaka strana ima po 15 postova, tako dq bi vise tabela ozbiljno kocilo otvaranje strane. ovo je prakticnije.. imam neku ideju da tabela bude i na portalu, al to ce malo da saceka
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 34Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: