PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyNed 7 Okt 2012 - 12:30

Pametno, pa vredi probati, sto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 12:58

Jedna stvar mi nije jasna. Clanovi Falcao i nisterlo su postavili isti tip,ista kvota i isti ulog ali je eventualni dobitak razliciti ? 16.00 i 16.40, izgleda da vam skripta malo skripi...
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 13:03

Marchisio ::
Jedna stvar mi nije jasna. Clanovi Falcao i nisterlo su postavili isti tip,ista kvota i isti ulog ali je eventualni dobitak razliciti ? 16.00 i 16.40, izgleda da vam skripta malo skripi...

Admin VB05 kaze da je ne moguce da skripta ne valja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 13:29

Ajde necemo da sitnicarimo za 0.4 poena. Pozdrav svima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 13:35

naravno da nije moguce, takvi slucajevi po meni zasluzuju opomenu, bez daljeg komentara. svako moze naknadno na forumu da edituje ispis koji je dobio u skripti (sto ne savetujem), jer sama skripta ne upisuje post na forum, vec takmicar licno i samo on je odgovoran za nastale greske oko obracuna, pa tako i u ovom slucaju.. pozdrav i sve najbolje Smile
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 21:02

Da ne bi bilo zabune greska nije kod mene vec kod Falcaa....
Opomena jer je covek umesto tacke koristio tacku i samim tim sebi umanjio dobitak za 0,4?
Svasta...
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 22:33

kako si, nisterlo, jes dobar? Smile ja sam mislio, stvarno sam mislio da sam lepo objasnio u prethodnom postu.. a ono sto je meni ovde fascinantno, a vezano za te paranormalne pojave na forumu oko obracuna eventualnog dobitka, je to sto se do sad ni jednom nije bunila ostecena strana (bez obzira da li je pogresnim obracunom ostecena ili nagradjena poenima: uz izuzetak slucajeva novih clanova kada su shvatli da su pogresili oko zareza, sto je i razumljivo, novi su). Moj savet je: proverite na skripti nakon ispisa da li su svi podaci korektno uneti ili kliknite na pregled poruke (previzuelizaciju) na forumu pre nego sto kliknete na poslati, ako niste sigurni ili jednostavno za svaki slucaj
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 23:23

VB druže, nadam se da si sada shvatio sve ono što smo do sada pričali iza zatvorenih vrata. Bar sam ja tako razumeo u tvom predhodnom postu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyPon 8 Okt 2012 - 23:38

ma opusteno, igramo se Smile svako ima pravo na svoje misljenje
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 2:23

VB05 ::
kako si, nisterlo, jes dobar? Smile ja sam mislio, stvarno sam mislio da sam lepo objasnio u prethodnom postu.. a ono sto je meni ovde fascinantno, a vezano za te paranormalne pojave na forumu oko obracuna eventualnog dobitka, je to sto se do sad ni jednom nije bunila ostecena strana (bez obzira da li je pogresnim obracunom ostecena ili nagradjena poenima: uz izuzetak slucajeva novih clanova kada su shvatli da su pogresili oko zareza, sto je i razumljivo, novi su). Moj savet je: proverite na skripti nakon ispisa da li su svi podaci korektno uneti ili kliknite na pregled poruke (previzuelizaciju) na forumu pre nego sto kliknete na poslati, ako niste sigurni ili jednostavno za svaki slucaj

Drug javio sam se jer sam se osetio prozvanim...Zato sam u prethodnom postu naglasio da greska nije kod mene da ne bi neko pomislio da sam ja upisao eventualni dobitak veci za 0.4 (nece mi puno znaciti tih 0,4 jer kako sam krenuo brzo cu na -50 Very Happy )...
Ma do greske je jedino dolazilo posto ljudi greskom umesto tacke koriste zarez (i meni se to desilo na pocetku takmicenja) ali u takvim slucajevima igrac moze jedino sebe da osteti (evo u primeru Falcaa mu je skripta umesto kvote 3.05 racunala 3.00) tako da po mom misljenju za takvu gresku ne zasluzuju opomenu... Mislim da opomenu zasluzuje onaj koji kad kopira iz skripte analizu prepravi eventualni dobitak i upise veci...Po meni to ne da zasluzuje opomenu vec automatsko izbacivanje sa takmicenja...
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 10:40

Ne, to nikako ne sme da se prepravlja dobitak. Znaci lepo proverite sve podatke u skripti u pocetnom delu (sport, liga ,...) Tu mora da se ispostuje sta skripta trazi. U analizama pisite sta hocete, to je vase.
Nisterlo granica za ispadanje je jos ranije pomerena na -100, ne plasi se.
Pozdrav svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 11:16

Ne mozete vi pomerati granicu koliko ja mogu promasivati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 11:23

Pa to je tako, nego ide gore , neko dole Smile Evo danas covek pogodio ovde kod nas 7+ i skocio oko 40 poena. Mora se imati i srece malo.
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 11:38

misax ::
Pa to je tako, nego ide gore , neko dole Smile Evo danas covek pogodio ovde kod nas 7+ i skocio oko 40 poena. Mora se imati i srece malo.
jes ga ubo svaka mu cast Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 11:39

nisterlo ::
Ne mozete vi pomerati granicu koliko ja mogu promasivati Very Happy

Polako te pratim Formula Taman dodjem do nule i onda ocajno odigram dan i tako u krug Smile
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 11:44

Zao mi je za vase promasaje, ali kad sreca okrene ledja nije lako. Zato nekome drugome donese kao ovom nasem takmicaru sto pogodio 7+. Naravno njemu cestitke. Ali pre svega vazno je ucestvovati. Pozdrav, idemo dalje. Smile
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyUto 9 Okt 2012 - 21:00

Marchisio ::

Polako te pratim Formula Taman dodjem do nule i onda ocajno odigram dan i tako u krug Smile

Ma ja se zezam tj preterujem sa kvotama...Evo primera radi od svih dobrih tipova na Marcosa (hendi,svi moguci overi) ja biram tacan rezultat 2:0 sto je realno ludost,ali ludost koja se placa 6.00 pa hajde...
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptySre 10 Okt 2012 - 12:19

Ako nesto mrzim, to su kradene analize i prevedene bukvalno od reci do reci... Barem izmenite malo text ako vec sami ne mozete da smislite ...
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptySre 10 Okt 2012 - 18:57

Marchisio, svaka čast za jučerašnji dan. Okreće se kolo sreće. Palac

Nego, o čijoj analizi pišeš u predhodnom postu? Mislim da taj koji je prepisao, zaslužuje neku kaznu... Tup
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptySre 10 Okt 2012 - 21:11

Necu da ga imenujem, ali prepoznace se on sam...
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptySre 10 Okt 2012 - 21:13

Marchisio ::
Necu da ga imenujem, ali prepoznace se on sam...
kad si vec poceo i dovrsi,ko je takmicar i kopiraj analizu tu koju je koristio
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyČet 11 Okt 2012 - 8:40

Ajd da prekinem napokon ovaj niz promasenih evo 1:2 Cile- Meksiko Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyČet 11 Okt 2012 - 8:43

SopranoSB ::
Ajd da prekinem napokon ovaj niz promasenih evo 1:2 Cile- Meksiko Palac
upravo gledam, Palac
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyČet 11 Okt 2012 - 10:05

misax, otkud ti onaj rez za cska? Smile
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 EmptyČet 11 Okt 2012 - 10:17

VB05 mozda je gledao dok je bilo 61:61 Very Happy Very Happy

Evo za sutra par tacnih rezultata za neki sistem(posebno za Cisse-a i DON-a Palac )

Nemacka 0:2
Swedska 0:2
Srbija 0:0
Engleska 8:0 probati sistem 2 od 4(odlicne su kvote)

ili singlirati Englesku 7+ u sta sam jako jako siguran i siingliram ih na malo vecu svotu novca Ajmo
Srecno ako neko isprati Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 22 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: